![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
На підставі ст.13 Кримінально-виконавчого Кодексу України кримінально-виконавча інспекція виконує покарання у виді позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю, громадських робіт, виправних робіт; кримінально-виконавча інспекція здійснює контроль за поведінкою осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням, а також звільнених від відбування покарання вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років; кримінально-виконавча інспекція встановлює періодичність та дні проведення реєстрації засуджених до покарань у виді громадських і виправних робіт, а також осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням.
Згідно Статті 164 Кримінально-виконавчого Кодексу України, Інструкції «про порядок виконання покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, та здійснення контролю щодо осіб, засуджених до таких покарань» кримінально-виконавча інспекція веде персональний облік засуджених осіб протягом іспитового строку.
Станом на 16.06.2014 року на обліку в КВІ м. Южноукраїнськ перебуває 2 неповнолітніх звільнених від відбування покарання з випробуванням.
Іспитовий строк неповнолітнім установлюється тривалістю від одного до двох років.
Індивідуально-профілактична робота з неповнолітніми проводиться тільки у присутності батьків, з метою забезпечення виконання покладених на них судом обов'язків, належної поведінки в громадських місцях та за місцем проживання, а особлива увага приділяється виправленню та попередженню вчинення нових кримінальних правопорушень в період іспитового строку.
Роз’яснюються правові наслідки невиконання обов'язків покладених на них судом; наслідки за систематичне порушення громадського порядку; застосування стягнення у виді письмового попередження; та правові наслідки скоєння злочину в період іспитового строку.
До цієї роботи залучаються Служба у справах дітей; Южноукраїнський міський центр соціальних служб для сім′ї, дітей та молоді; відділ кримінальної міліції у справах дітей ЮУ МВ УМВС, з якими проводяться спільні наради, круглі столи, для вирішення життєвих проблем дітей та попередження повторної злочинності.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...