![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
12 червня в управлінні праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради відбулося засідання консультативно-дорадчого органу (колегії) під головуванням начальника управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельвіри Гехад.
Під час засідання розглянуті наступні питання: про додержання державних мінімальних гарантій в оплаті праці, інформація про стан погашення заборгованості із виплати заробітної плати, про детінізацію трудових відносин та створення робочих місць в м.Южноукраїнську, про виплату разової грошової допомоги у 2014 році відповідно до Законів України “ Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту “ та “Про статус жертв нацистських переслідувань”, про затвердження рішеннь комісії оперативного реагування № 20-22, про затвердження списку отримувачів та складу щомісячного продовольчого набору на червень 2014 року, про затвердження списку отримувачів та складу разового продовольчого набору на червень 2014 року, про виділення матеріальної допомоги з міського бюджету на липень та серпень 2014 року, про забезпечення пільговими лічильниками гарячої та холодної води Шилова І.К., про стан роботи зі зверненнями громадян управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради за 5 місяців 2014 року, про виплату компенсації за невикористане санаторно-курортне лікування інваліду війни в червні 2014.
На колегії розглянуті всі питання та прийняті відповідні рішення.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...