Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
5 червня у виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради відбувся прийом громадян міським головою Євгеном Квасневським. До міського голови звернулися мешканці міста, питання яких стосувалися: щодо незаконного, на думку заявника, будівництва по вулиці Молодіжній, 7/ Леніна, 24; скарга на дії працівників КП ЖЕО, КП ТВКГ та ДП АВ КП ТВКГ; щодо працевлаштування.
На прийомі були присутні перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Южноукраїнської міської ради Лілія Грабовенко, секретар Южноукраїнської міської ради Лідія Уманець, начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Сергій Зворигін, начальник відділу архітектури та містобудування Христина Ічанська, головний спеціаліст відділу земельних відносин та екології Олена Потапова, начальник відділу правової експертизи та претензійно-позовної роботи юридичної служби Олена Борисенко, директор КП ЖЕО Зінаїда Гульман, директор КП ТВКГ Дмитро Мірошник, директор ДП АВ КП ТВКГ Андрій Ляшенко, директор Южноукраїнського Центру зайнятості населення Ольга Ретюнських.
Всі питання було детально розглянуто, на деякі з них відповідь була надана під час особистого прийому, на інші питання відповідь буде надана у передбачений Законом України «Про зверненнями громадян» термін.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...