![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
3 червня у Миколаївському міському Палаці творчості учнів відбулися урочисті заходи, присвячені Міжнародному дню захисту дітей.
Особливо хвилюючим моментом стало нагородження переможців обласного конкурсу «Повір у себе, і в тебе повірять інші» для дітей та молоді з функціональними обмеженнями, який традиційно проводиться Миколаївським обласним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Від імені губернатора Миколаївської області Романчука Миколи та від себе особисто зі словами привітання до присутніх звернулася директор департаменту соціального захисту населення Ольга Сивопляс, яка відзначила важливість проведення такого роду заходів для дітей, адже дорослі повинні пам’ятати, що саме вони мають можливості і зобов’язання піклуватися про дітей, несуть відповідальність за їх повноцінне і щасливе дитинство.
Заступник директора департаменту соціального захисту населення Світлана Янковська, директор обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ірина Берегеля побажали дітям корисного та веселого літнього відпочинку, творчої наснаги, незмінної віри у себе, подальших перемог й втілення в життя всіх мрій.
У цьому році у конкурсі взяло участь 48 учасників з 14 районів та міст області. За результатами обласного етапу конкурсу визначено 16 призерів, серед яких перше місце отримав южноукраїнець Андрій Зовтун, до речі, в минулому 2013 році Андрійко теж став переможцем цього конкурсу.
За свої оригінальні цікаві роботи, які виконані у різних жанрах, талановитий хлопець отримав грамоту від департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації та Миколаївського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді й подарунок від спонсора конкурсу – мобільний телефон.
Після урочистої частини діти, батьки та запрошені гості відвідали виставку робіт конкурсантів, взяли участь у концертно – ігровій програмі, представленій театром «Мрія» та здійснили екскурсію до Миколаївського зоопарку.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...