![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
Відділ роботи з громадськістю та ЗМІ ВП ЮУАЕС продовжує цикл круглих столів для жителів населених пунктів, що прилягають до зони спостереження атомної станції. Зустрічі присвячуються питанням продовження терміну експлуатації другого енергоблоку Южно-Української АЕС. У рамках заходу 29 травня атомну станцію на Південному Бузі відвідала делегація Миколаївського району, яка побувала також на Олександрівській ГЕС, Ташлицькій ГАЕС і повномасштабному тренажері, після чого взяла участь у роботі круглого столу.
Під час екскурсії об'єктами Южно-Українського енергокомплексу атомники ознайомили гостей з особливостями його роботи та перевагами. Детальніші показники діяльності АЕС у царині безпечної експлуатації було озвучено у процесі діалогу. У форматі «питання-відповідь» депутати Миколаївської районної ради, представники районної державної адміністрації, управління освіти, сільських рад і громадських організацій дізналися про невпинну роботу трудового колективу підприємства над удосконаленням і оновленням блоків. Особливу увагу, безумовно, було приділено другому енергоблоку, на якому сьогодні активно реалізуються заходи з реконструкції, модернізації та заміни обладнання, що виробило свій ресурс.
Начальник служби надійності, ресурсу та продовження експлуатації Олександр Манузін поінформував про обґрунтування безпеки продовження терміну експлуатації енергоблоку №2 Южно-Української АЕС і оцінку впливу його діяльності в надпроектний період на навколишнє середовище. Він підкреслив також, що рівень безпеки ЮУАЕС постійно перебуває під контролем міжнародних експертів МАГАТЕ та Єврокомісії. Під час періодичних перевірок вони неодноразово підтверджували, що безпека атомної станції відповідає світовим критеріям.
Окрім теми продовження терміну експлуатації другого енергоблоку, учасники дискусії також виявили зацікавленість до питань кадрової політики підприємства, профілактики професійних захворювань, радіаційного контролю. У рамках діалогу представники Миколаївського району отримали відповіді на питання щодо утилізації радіоактивних відходів, які утворюються на підприємстві, підвищення рівня Олександрівського водосховища та якості води у річці Південний Буг, щодо пільг для працівників АЕС, які виходять на пенсію, внеску атомної станції до бюджету міста-супутника та її діяльності в соціальній сфері Южноукраїнська.
За словами гостей, зустріччю та екскурсією вони залишилися задоволеними. Заступник голови Миколаївської райдержадміністрації Олена Іванова, подякувавши фахівцям Южно-Української атомної станції за гостинність, підкреслила, що отримана інформація була цікавою для всіх. Вона висловила сподівання, що екскурсії для мешканців Миколаївського району продовжаться й надалі, оскільки охочих побувати на АЕС виявилося дуже багато: діяльність ядерного гіганта викликає живу зацікавленість як у дорослого населення, так і у дітей.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...