![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
30 травня 2014 року у загальноосвітніх навчальних закладах міста пролунав останній дзвінок, який ознаменував веселу пору канікул для 3462 школярів та відкрив дорогу в незвіданий світ самостійності та зрілості для 254 випускників.
На урочистих лінійках винуватців свята вітали представники міської влади, ВП ЮУАЕС, управління освіти та ветерани. Школярам бажали продуктивно відпочити, набратися незабутніх вражень, духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.
Випускникам останній дзвінок сповістив про вихід у самостійне доросле життя. Тому їм побажали сміливості та наполегливості у подоланні обраної цілі. Адже саме їм доведеться взяти на себе відповідальність за власну долю і долю своєї країни. Ми покладаємо на них великі надії і сподівання. Віримо, що саме отримані в школі знання , творчі здібності, уміння відстоювати свої погляди і переконання є тим безцінним капіталом, який допоможе кожному впоратися з усіма життєвими випробуваннями і досягти великих успіхів.
Нехай шкільні роки назавжди залишаються в пам'яті кожного випускника. А в житті нехай супроводжує міцна шкільна дружба. Нехай кожному стануть у пригоді добрі і мудрі поради шкільних наставників.
Також висловлено надію, що кожен випускник стане гідним продовжувачем трудових традицій, започаткованих батьками. Це стане запорукою доброї слави рідної землі.
Молоді, сильні, здорові, перспективні, здатні втілити мрії в реальність люди - це наші сьогоднішні випускники, це наш сьогоднішній день і наше майбутнє.
Тож нехай їх завжди супроводжує успіх!
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...