![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
23 травня о 9 годині на території Южноукраїнської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 4 відбулося відкриття І етапу щорічного міського конкурсу прихильників графіті «Мій світ», присвячений Дню міста, мета якого - виявлення, підтримка, заохочення талановитої учнівської молоді. На конкурс було представлено 7 ескізів-малюнків учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста. Роботи учасників конкурсу розкривають патріотизм молодого покоління, їх любов до рідного міста та держави.
Зі словами подяки та привітання звернулася до учасників конкурсу заступник міського голови Ярослава Нікітіна. Начальник управління Юрій Сінчук у своєму привітанні зазначив, що у порівнянні з минулим роком значно зросла активність учасників конкурсу, подані роботи носять більш глибоку ідею, змістовніші, естетичніші. Юрій Михайлович висловив подяку меценатам конкурсу депутату міської ради, директору профілакторію «Іскра» Олександру Білику; депутату міської ради, керівнику мережі магазинів у місті Віталію Приходько, депутату міської ради, керівнику мережі магазинів Юрію Бірюкову; керівнику кафе «Старий друже» Роману Ретюнських; керівнику ПП «Цомін» з міста Первомайська Олегу Цоміну; постійному спонсору конкурсу, власнику магазину «Ми Вам раді» Валентину Басенко.
Висловили своє ставлення до нетрадиційного виду мистецтва та побажали перемоги учасникам конкурсу Олександр Білик та Віталій Приходько, які були присутніми на відкритті конкурсу.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...