Res --> 1 Офіційний сайт міста Південноукраїнська | Про роботу ВП «Южно-Українська АЕС» у період з 12 по 22 травня 2014 року
AA

Про роботу ВП «Южно-Українська АЕС» у період з 12 по 22 травня 2014 року

У період з 12 по 22 травня відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» вироблено 501 мільйон 252 тисячі кіловат-годин електроенергії, у т.ч. на:

·  АЕС – 495 мільйонів 669 тисяч кіловат-годин;

·  Ташлицькій ГАЕС – 4 мільйони 387 тисяч кіловат-годин;

·  Олександрівській ГЕС – 1 мільйон 196 тисяч кіловат-годин.

Для отримання такої кількості електроенергії на тепловій електростанції потрібно було б спалити 186 тисяч тонн донецького вугілля або 141 мільйон 658 тисяч кубометрів природного газу.

Перший та другий енергоблоки Южно-Української АЕС працювали в заданому режимі. Третій енергоблок Южно-Української АЕС з 13 квітня перебуває в резерві
з метою виконання встановлених Міненерговугілля України обмежень щодо виробництва електроенергії на АЕС України.

На Олександрівській ГЕС другий гідроагрегат знаходився в роботі. Перший гідроагрегат з 13 травня перебуває в плановому ремонті.

Перший та другий гідроагрегати Ташлицької ГАЕС працювали за заданим графіком несення навантажень.

Радіаційний фон на промисловому майданчику Южно-Української АЕС за вказаний період знаходився на рівні природних фонових значень, що були заміряні до пуску атомної станції, та на 23 травня складає 11 мкР/год. Викиди радіоактивних речовин у навколишнє середовище не перевищували встановлених допустимих значень.

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української АЕС цілодобово можна отримати за телефоном-автовідповідачем №(05136)2-29-93 та на офіційному інтернет-сайті за адресою www.sunpp.mk.ua.

Читайте також

Подорож українською абеткою

Управління молоді, спорту та культури Південноукраїнської міської ради

В Іванівському сільському клубі відбулася захоплива мовна гра-мандрівка «Від А до Я. Наша...

Правова підтримка поруч: у громаді відбулася зустріч з представниками БФ «Право на захист»

Управління соціального захисту населення Південноукраїнської міської ради

22 липня 2026 року в управлінні соціального захисту населення відбулася важлива зустріч: мешканці мі...

Оголошення аукціону на продовження договору оренди з переважним правом чинного орендаря на приміщення

Управління житлово-комунального господарства Південноукраїнської міської ради

Управління житлово-комунального господарства Південноукраїнської міської ради повідомляє про оголоше...

Щодо реагування на випадки домашнього насильства

Управління соціального захисту населення Південноукраїнської міської ради

Українське законодавство передбачає, що реагування на випадки домашнього насильства здійснюється на...

Потужність дози радіоактивного випромінення на території Південноукраїнської міської територіальної громади станом на 23.07.2026

Виконавчий комітет Південноукраїнської міської ради

Станом на 23 липня 2026 року потужність дози на території Південноукраїнської міської територіаль...

«Лісова Мавка»: простір відновлення, пізнання та внутрішньої гармонії

КЗ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соцпослуг) Південноукраїнської МТГ»

Відбулося заключне заняття у літньому таборі для дорослих «Лісова Мавка» - особливого пр...