![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
21-22 травня у відокремленому підрозділі "Южно-Українська АЕС" пройшла нарада з вивчення досвіду реконструкції автоматизованої системи радіаційного контролю (АСРК) АЕС і автоматизованої системи контролю радіаційної обстановки (АСКРО) в зоні спостереження атомної станції. Зустріч було організовано за ініціативи дирекції НАЕК "Енергоатом". У ній взяли участь близько 40 фахівців - спеціалісти з радіаційного контролю всіх діючих АЕС України, представники Держатомрегулювання, вітчизняних і зарубіжних (Австрія, Франція, Естонія, Росія) фірм-виробників, а також постачальників обладнання та послуг у згаданій царині. В такому розширеному форматі нарада за цією темою проводилася вперше. Відкриваючи зустріч, заступник директора департаменту модернізації НАЕК "Енергоатом" Сергій Мар'їн зазначив: "Южно-Українська АЕС минулого року продовжила термін експлуатації першого енергоблоку. Такому результату передувала дуже велика підготовча робота. Це перший блок-мільйонник, де в повному обсязі реалізовано увесь необхідний перелік модернізаційних і реконструктивних робіт, у тому числі повністю реконструйовано АСРК і АСКРО. Тож у южно-українських фахівців накопичений багатий досвід у цій царині і їм є чим поділитися з колегами. Тому сьогоднішню нараду ми організували саме на цьому майданчику". У процесі дводенної роботи учасники зустрічі ознайомилися з новим обладнанням для радіаційного контролю, заміну та реконструкцію якого було виконано в рамках підготовки до продовження терміну експлуатації енергоблоку №1 ЮУАЕС, обговорили поточний стан і перспективи реалізації графіків Комплексної (зведеної) програми підвищення безпеки АЕС і Програми реконструкції систем радіаційного контролю на майданчиках діючих українських атомних станцій. На нараді були також представлені нові розробки та вже реалізовані проекти в царині радіаційного приладобудування та впровадження систем радіаційного контролю. Особливу увагу було приділено проблемним питанням, що виникають у процесі реконструкції АСРК і АСКРО. Усі вони разом з побажаннями та рекомендаціями фахівців-атомників, а також представників постачальників занесені до протоколу наради, який за словами Сергія Мар’їна, має стати настановою до подальших дій з удосконалення систем радіаційного контролю на атомних станціях України. На думку учасників наради, зустріч виявилася дуже корисною і плідною. Надалі практику таких обговорень і обміну досвідом вирішено продовжити, зробивши їх щорічними.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...