Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
У число призерів дев'ятого конкурсу дитячо-юнацької творчості "АЕС - ДОБРОБУТ - БАТЬКІВЩИНА" увійшли троє талановитих підлітків з Южноукраїнська. Організатором щорічного творчого змагання юних талантів з міст-супутників АЕС традиційно виступили НАЕК "Енергоатом" і профком компанії. Мета конкурсу - активізація творчого потенціалу дітей і підлітків, виявлення юних талантів у сфері образотворчого мистецтва. Цього року для конкурсу було обрано тему "Україна єдина". Тож його учасники за допомогою комп'ютерної мультиплікації, образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва передавали не лише своє бачення ролі мирного атому в зміцненні добробуту нашої держави, а й особисте розуміння важливості єдності та цілісності країни, розвитку і зміцнення доброзичливих, дружніх зв'язків між дітьми з різних регіонів України. Южноукраїнськ на конкурсі представляли шість талановитих підлітків, чиї роботи були визнані кращими у відбірковому турі, що відбувся в місті-супутнику ЮУАЕС у квітні. Троє з них увійшли до числа призерів і переможців конкурсу. Цього року до визначення кращих робіт міг приєднатися кожен охочий. Голосування проводилося в тому числі й у режимі онлайн на сайті НАЕК "Енергоатом". У результаті перше місце в жанрі "Комп'ютерна мультиплікація" за роботу "Єдина Україна" присуджено 14-річному южноукраїнцеві Олексію Соловйову. Друге місце в жанрі "Декоративно-прикладне мистецтво" дісталося його землякові Дмитру Дарієнку (12 років) за пейп-арт "Квітуча країна". Не залишилися без нагород юні таланти з міста-супутника ЮУАЕС і в третьому жанрі конкурсу - "Малюнок". У молодшій віковій групі робота 13-річної Олександри Чумак "АЕС-Добробут-Батьківщина" посіла третє місце. Переможцям конкурсу будуть вручені цінні призи, а всім іншим учасникам другого етапу творчого змагання - пам'ятні подарунки. Роботи-призери конкурсу дитячо-юнацької творчості: "Квітуча країна", Дмитро Дарієнко
"АЕС-Додробут-Батьківщина", Олександра Чумак
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...