![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
14 травня в концертній залі палацу культури „Енергетик” відбувся звітний концерт комунального закладу "Дитяча школа мистецтв". Із закінченням навчального року викладачів, учнів та випускників школи мистецтв привітали заступник міського голови Ярослава Нікітіна, начальник управління молоді, спорту та культури Неля Захарко. Доречі, школа у цьому році випускає 20 своїх учнів, яким того вечора директор Наталя Лашевич вручила свідоцтва про позашкільну освіту.
Концерт відкривався хореографічною постановкою „Рушничок”, далі - „Гуцульський танок” у виконані учнів народно-сценічного класу ( керівник Анатолій Батрак). Хочеться відмітити, що цей колектив на обласному хореографічному конкурсі зайняв І місце.
Танець „Веснушки” у виконанні дітей п’яти та шести річного віку спортивно-бального класу викликав приємні емоції – красиві костюми, радісні усмішки на обличчях. Було зрозуміло, що виступ приносить їм задоволення. Керівник цього колективу - Дмитро Зруйнований.
Вальс у виконанні В. Юрковської та Д. Зруйнованого був прекрасним: рухи, осанка танцівників, пластика - все на найвищому рівні.
Народно-фольклорний ансамбль „Грай, музико”, керівник Ольга Козак, виконав музичну композицію „Шлях до Тараса”. Національні українські костюми, проникливі слова про Т.Шевченка, все це викликало почуття патріотичного підйому. Цей виступ був присвячений 200 - річчю від дня народження Т.Г.Шевченка, який відзначається цього року в Україні.
Хори, молодший та старший (керівники – Оксана Печенюк та Юлія Карабіненко, концертмейстер Олександр Остапенко), звучали чисто, злагоджено.
Дуже приємне враження справили молодший та старший ансамблі скрипалів (керівник Євгенія Томіліна, концертмейстер Катерина Глущук). Відточені рухи, чиста інтонація, цікаві твори і, звичайно, прикрасою старшої групи ансамблю була участь в ньому викладача Марії Шарати.
Вокально – інструментальний ансамбль під керівництвом Володимира Корольова - це завжди захоплююче враження. Дуже цікаво звучала відома „Песенка о медведях” із кінофільму "Кавказская пленница", в інструментально-джазовій інтерпретації ансамблю. Солістка Анна Толмачова дуже проникливо виконала пісню Анжеліки Варум "Осенний джаз", викладачка естрадного співу Вікторія Грошкіна - пісню "Oh! Darling" Джона Леннона із репертуару легендарної групи „The Beatles”.
Емоційні, енергійні виступи електрогітарістів (керівник Олександр Овсянко), групи „Радар” (керівник В’ячеслав Гасанов), викликали захоплення у молоді, адже музиканти виконували досить відомі сучасні музичні твори.
Доречі, естрадне відділення музичної школи працює лише перший рік, але користується не аби якою популярністю серед учнівської молоді міста.
У виконанні учнів музичного відділення звучала класична музика. Твір „Охота” П.Чайковського виконав Володимир Штанаков (фортепіано), „Скерцо” Й.Баха - Єлизавета Михальчук (флейта). Сподобались глядачам і виступи вокалістів школи мистецтв: Дениса Печенюка з піснею „Юный рыболов” та Анастасії Гутнік - „Там нет меня”, Владислава Кінаха – "Варто чи ні".
Цікавим був відеопоказ творчих робіт учнів художнього відділу. Відео супроводжувалось виступом вокального дуету Катерини Піскун та Анни Попової з піснею про художників.
Наостанок, хочеться відмітити професіоналізм та кропітку працю всього викладацького колективу дитячої школи мистецтв. Завдяки йому звітний концерт став справжнім святом краси та мистецтва.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...