![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
15 травня у виконавчому комітеті Южноукраїнської міської ради відбувся прийом громадян міським головою Євгеном Квасневським. До міського голови звернулися мешканці міста, питання яких стосувалися: щодо постійного порушення тиші сусідом; щодо заборгованості сусідом, на думку заявниці, з оплати житлово-комунальних послуг; про надання в оренду приміщення для здійснення підприємницької діяльності; щодо укусу собаки на території міського автовокзалу. На прийомі були присутні заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів Южноукраїнської міської ради Ярослава Нікітіна та Дмитро Судаков, секретар Южноукраїнської міської ради Лідія Уманець, начальник управління економічного розвитку Інна Петрик, начальник управління житлово-комунального господарства і будівництва Сергій Зворигін, начальник відділу правової експертизи та претензійно-позовної роботи юридичної служби Олена Борисенко, начальник відділу експлуатації та утримання об’єктів благоустрою комунального підприємства СКГ Ольга Путінцева, начальник комунального підприємства ЖЕО Зінаїда Гульман, директор дочірнього підприємства «Абонентський відділ» КП ТВКГ Андрій Ляшенко, заступник начальника – начальник міліції громадської безпеки Южноукраїнського міського відділу Управління Міністерства внутрішніх справ України в Миколаївській області Олександр Лопушенко. Всі питання було детально розглянуто, рекомендовано відповідні дії для їх вирішення та надано доручення для взяття на контроль відповідними службами.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...