![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
На території м. Южноукраїнськ, Миколаївської області з метою вжиття додаткових заходів із запобігання участі неповнолітніх у масових заворушеннях, спрямованих на дестабілізацію політичної ситуації в державі, більшість яких не усвідомлюють їх можливих наслідків, зокрема з метою недопущення залучення учнівської та студентської молоді у подіях зазначеного напрямку, 07 травня 2014 року силами СКМСД Южноукраїнського МВ УМВС України в Миколаївській області спільно з працівниками прокуратури м. Южноукраїнська відвідані 4 загальноосвітні школи, гімназія та Южноукраїнський професійний машинобудівний ліцей.
В ході проведення заходів начальником СКМСД Южноукраїнського МВ УМВС України майором міліції Бінюком Віктором Олександровичем та стажистом на посадaі прокурора прокуратури м. Южноукраїнська Руденком Олександром Вікторовичем із учнями восьмих-одинадцятих класів вказаних шкіл та гімназії, а також з учнями першого-другого курсу ліцею міста проведені лекції профілактично-попереджувального характеру на правову тематику, в ході яких підліткам роз’яснена відповідальність, передбачена кримінальним кодексом за участь у масових заворушеннях, вчинення хуліганських діянь та кримінальних правопорушень проти особистості, тощо. Зокрема наголошено про кримінальну відповідальність за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених Розділом 1 особливої частини кримінального кодексу України «Злочини проти основ національної безпеки України».
Під час проведення заходів загалом у них прийняли участь учні 54-х класів та груп вказаних навчальних закладів загальною кількістю 1040 чоловік.
Дані зустрічі з учнівською молоддю міста проведені оперативно та результативно завдяки належній координації та злагодженим діям з боку правоохоронних органів та керівництва й вчителів закладів освіти міста Южноукраїнська, а також Южноукраїнського професійного машинобудівного ліцею.
Лекція профілактично-попереджувального характеру на правову тематику, яка проведена 07 травня 2014 року в Южноукраїнській загальноосвітній середній школі 1-3 ступенів №4
Лекція профілактично-попереджувального характеру на правову тематику, яка проведена 07 травня 2014 року в Южноукраїнській загальноосвітній середній школі 1-3 ступенів №3
Лекція профілактично-попереджувального характеру на правову тематику, яка проведена 07 травня 2014 року в Южноукраїнській загальноосвітній середній школі 1-3 ступенів №2
Лекція профілактично-попереджувального характеру на правову тематику, яка проведена 07 травня 2014 року в Южноукраїнській загальноосвітній середній школі 1-3 ступенів №1 «Імені захисників Вітчизни»
Лекція профілактично-попереджувального характеру на правову тематику, яка проведена 07 травня 2014 року в Южноукраїнській Гімназії №1
Лекція профілактично-попереджувального характеру на правову тематику, яка проведена 07 травня 2014 року в Южноукраїнському професійному машинобудівному ліцеї
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...