![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
8 травня напередодні Дня Перемоги учнівський муніципалітет при підтримці управління освіти та за узгодженням з керівництвом міста провів виїзний флеш-моб біля мосту, що з’єднує майданчик ВП ЮУ АЕС з містом. Протягом кількох тижнів в закладах освіти проходили Заходи присвячені Великій Перемозі у Великій Вітчизняній війні, Другій Світовій війні. Завершальним етапом низки цих заходів, мала стати участь дітей в урочистій ході 9 травня. Але в зв’язку з напруженою ситуацією в державі та за рекомендаціями Міністерства освіти , облдержадміністрації, керівництвом міста, було прийнято рішення не залучати дітей до масових заходів. Враховуючи активну позицію учнівської молоді, їх мобільність і оперативність, урочиста лінійка була проведена на мосту Ташлицького водосховища. Начальник управління освіти Юрій Сінчук, голова учнівського муніципалітету Катерина Новгородська висловили відношення освітян, учнівської молоді до подій сьогодення, озвучили слова вдячності ветеранам за Перемогу, окреслили свою безумовну позицію за єдність України. Свою думку висловили також завідуюча методичним кабінетом Любов Маленька, методист методичного кабінету Наталя Кравченко та голова міської організації «Батьківщина» Юрій Кравченко, який виступив на заході у якості мецената.
Програма флеш-мобу передбачала оголошення хвилини мовчання, коли діти по обидві сторони республіканської траси, з міні – плакатами «1939-1945 НІКОЛИ ЗНОВУ», вітали громадян нашої держави, що проїзжали повз на своїх автомобілях. Слід відмінити, що протягом всього заходу лацкани на погрудді дітей прикрашав логотип маківки, який спочатку був символом Першої світової війни, а тоді й Другої.
Завершальним етапом флеш-мобу стало пов’язання жовто-блакитних стрічок вздовж усього мосту( з умовною кількістю 1415 штук , що дорівнює кількості днів війни), як символів неподільності нашої вільної, демократичної України. Свою стрічку разом з дітьми пов’язав і міський голова Євген Квасневський.
P.S. Наша Батьківщина благає допомогу красномовства, бо так багато її преславних подвигів поминається глибокою мовчанкою
Феофан Прокопович
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...