![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
7 травня в сесійній залі виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулась зустріч міського голови Євгена Квасневського та генерального директора ВП ЮУ АЕС ДП НАЕК «Енергоатом» Володимира Лісніченка з керівниками 24 будівельних підприємств міста Южноукраїнська.
Дана нарада організована виконавчим комітетом Южноукраїнської міської ради за пропозицією керівництва Южно-Української АЕС, з метою залучення будівельних підприємств міста Южноукраїнська до виконання будівельних робіт на об’єктах атомної електростанції, що надасть можливість зберегти існуючі та створити нові робочі місця на будівельних підприємствах міста, збільшити надходження коштів до бюджету міста Южноукраїнська.
Генеральний директор відокремленого підрозділу «Южно-Українська АЕС» довів до керівників будівельних підприємств міста основні перспективні плани розвитку Южно-Української атомної електростанції, зокрема, щодо модернізації діючого енергоблоку №2, з метою подовження строку його експлуатації, нового будівництва об’єктів АЕС та залучення міських будівельних підприємств до виконання будівельних робіт.
На зустрічі були присутні представники 24 будівельних підприємств та представники управлінь Южноукраїнської міської ради, які мали змогу висловити проблемні питання щодо співпраці з відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС». Питання були пов’язані з проведенням тендерних процедур, з переглядом договірних відносин, пов’язаних з виконанням робіт, термінами виконання робіт, механізму компенсації росту вартості робіт, пов’язаної з ростом вартості матеріалів, з проблемами при визначенні виконавця робіт на об’єктах АЕС, участю Южноукраїнської АЕС у відновленні об’єктів соціально-культурного побуту, як комунальної форми власності, так і тих, що належать атомній електростанції (співучасть у будівництві житлового будинку (колишня дитяча лікарня), ремонт доріг, по яким здійснюються дачні перевезення, ремонт Будинку культури «Енергетик», ІКЦ «Імпульс»).
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...