![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
Щороку 28 квітня в Україні відзначається Всесвітній день охорони праці. Відповідно до рекомендацій Міжнародної організації праці у 2014 році Всесвітній день охорони праці проводиться під девізом: “Безпека праці та здоров’я під час використання хімічних речовин на виробництві”.
Охорона життя і здоров’я працюючих від впливу небезпечних та шкідливих виробничих чинників має важливе соціальне значення, адже здоров’я працівників є національним багатством держави, оскільки безпосередньо впливає на працездатність людини, а відтак – на її добробут і подальший розвиток держави.
28 квітня 2014 року в залі засідань виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради відбулося засідання круглого столу щодо підведення підсумків проведення заходів до Всесвітнього дня охорони праці під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослави Нікітіної.
У заході взяли участь представники підприємств, установ та організацій міста Южноукраїнська.
На засіданні виступили начальник управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельвіра Гехад, яка ознайомила присутніх зі зверненням організаційного комітету з підготовки та проведення у 2014 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні у рамках Всесвітнього дня охорони праці та доповіла про виконання Плану заходів Южноукраїнської міської ради до Всесвітнього дня охорони праці, Світлана Гут, начальник відділення ВД ФССНВ та ПЗ України в м.Южноукраїнську доповіла про проведення заходів з нагоди Всесвітнього дня охорони праці, про співпрацю Фонду з управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради, ДЗ “СМСЧ № 2 МОЗ України”та відмітила, що в місті Южноукраїнську протягом останніх п’яти років смертельних випадків на виробництві не було.
Голова Миколаївського обласного комітету профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості Віра Миронова відзначила, що завдяки відповідальній і плідній роботі управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради та відділення ВД ФССНВ та ПЗ України в м.Южноукраїнську стан охорони праці на підприємствах, установах та організаціях міста Южноукраїнська покращився та зменшився рівень травматизму. З метою зменшення травматизму Віра Миронова запропонувала збільшити кількість оперативних перевірок.
Засідання круглого столу закінчилося нагородженням переможців конкурсу стану охорони праці на підприємствах, установах та організаціях міста Южноукраїнська:
1 місце - дочірнє підприємство електричних мереж приватного акціонерного товариства “Атомсервіс”;
2 місце - державний заклад “Спеціалізована медико-санітарна частина № 2 Міністерства охорони здоров’я України”;
3 місце - приватне підприємство “Южноукраїнський комбінат харчування”.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...