![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
7 травня відбувся прийом громадян міста Южноукраїнська народним депутатом України Юрієм Гержовим. До народного депутата звернулися 7 мешканців міста, питання яких стосувались: погашення кредиторської заборгованості за 2013 рік (по відрядженням та послугам) Державного закладу «Спеціалізована медико-санітарна частина №2 Міністерства охорони здоров’я України»; пропозиції щодо створення нових робочих місць в місті Южноукраїнську; стан доріг, послуги по горячаму водопостачанню, облаштування дитячих майданчиків на території малоповерховій забудівлі; питання пенсійного забезпечення; щодо створення проблем для мешканців закладом бар «Одеса», який знаходиться біля житлового будинку; щодо зменшення кількості процедур гемодіалізу на тиждень.
На прийомі були присутні міський голова Євген Квасневський, помічник народного депутата Юрія Гержова, начальник управління Пенсійного фонду України в м. Южноукраїнську Галина Вербицька, начальник управляння праці та соціального захисту населення Ельвіра Гехад, начальник управління житлово-комунального господарства і будівництва Сергій Зворигін, директор комунального підприємства «Теплопостачання та водо-каналізаційне господарство» Дмитро Мірошник, представники засобів масової інформації. Всі питання і пропозиції було вислухано та прийнято до уваги. На більшість проблем громадян була дана чітка установа подальших дій та розв’язку. Питання, які вимагають детального розгляду та тривалішого пошуку рішення – взято на контроль.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...