![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
30 квітня відбувся робочий візит на Южно-Українську АЕС президента ДП НАЕК «Енергоатом» Юрія Недашковського та першого заступника голови ДІЯРУ – Головного державного інспектора з ядерної та радіаційної безпеки України Михайла Гашева. У рамках програми візиту очільник компанії провів низку нарад, відвідав об’єкти ЮУАЕС на території станції та у місті Южноукраїнськ.
Юрій Недашковський ознайомився з роботою навчально-тренувального центру ЮУАЕС, відвідав навчальні класи та повномасштабний тренажер, поспілкувався з інструкторським персоналом, побував у машинній залі першої черги АЕС.
Під час перебування на майданчику президент НАЕК «Енергоатом» відвідав також виробничі цехи ремонтно-механічного заводу ВП «Атоменергомаш», свого часу створеного на базі інструментального виробництва Южно-Української АЕС.
Юрій Недашковський провів низку нарад з представниками керівництва компанії та фахівцями Южно-Української АЕС щодо основних напрямків діяльності підприємства. Пріоритетний серед них – підготовка до продовження експлуатації енергоблоку №2. Проектний термін його експлуатації спливе 12 травня 2015 року. Для продовження життя другого блока-мільйонника южно-українські атомники мають виконати 85 обов'язкових заходів. 12 з них вже реалізовано. За рештою роботи тривають.
Соціальний аспект візиту очільника НАЕК "Енергоатом" проявився в ознайомленні з перебігом будівництва 9-поверхового житлового будинку №6 в Южноукраїнську. За словами Юрія Недашковського, компанія розгляне можливість виділення додаткових коштів, необхідних для введення в експлуатацію пускового комплексу багатоповерхівки у складі двох під'їздів (72 квартири) до кінця 2014 року. До цього терміну житлові об'єкти планується здати в містах-супутниках усіх чотирьох АЕС, що входять до складу Національної атомної енергогенеруючої компанії "Енергоатом".
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...