![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
За даними відділу статистики у місті Южноукраїнську, за січень–березень 2014 року діяльність на ринку нефінансових послуг здійснювали 24 юридичні особи та 1 відокремлений підрозділ, на яких працювало 849 штатних та 24 позаштатних працівника.
Обсяг реалізованих послуг (включаючи ПДВ) за січень–березень 2014 року складав 24,4 млн.грн., з нього реалізація послуг підприємствам та організаціям – 15,6 млн.грн. (64%).
Значне місце в структурі обсягу реалізованих послуг за видами економічної діяльності займали операції з комплексного обслуговування об’єктів – 26,8% та послуги з постачання готових страв – 25,5%, достатньо помітна питома вага послуг з складського господарства та допоміжної діяльністі у сфері транспорту – 12,6%, послуг з надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна – 8,5%, послуги вантажного автомобільного транспорту, надання послуг перевезення речей – 7,9%, послуг телекомунікацій (електозв’язку) – 6,9%, послуг з прибирання – по 6,2%, надання в оренду автотранспортних засобів – 3,6%.
За січень–березень 2014 року на замовлення населення реалізовано послуг на 8,8 млн.грн, що складало 36% загального обсягу послуг, реалізованих всім споживачам. У розрахунку на одного мешканця міста обсяг реалізованих послуг складав 604 грн.
За основним видом діяльності для різних споживачів виконано 101,1 тис. замовлень. Середня вартість одного замовлення за січень–березень 2014 року складала 219,1 грн.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...