![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
З 22 квітня в Україні розпочався щорічний Європейський тиждень імунізації.
Вакцинація визнана в світі – найкращим засобом профілактики інфекційних захворювань та ввійшла в перелік 10 найвидатніших винаходів в сфері медицини за останні сто років. Інфекційні хвороби залишаються однією з основних причин інвалідності та смертності населення в усьому світі. За даними ВООЗ, близько 30% летальних випадків у дорослих зумовлені інфекційними хворобами та їхніми наслідками, у дітей цей показник становить понад 60 %. Досвід розвинених країн вказує, що лише підвищення рівня охоплення вакцинацією серед населення призводить до зменшення захворюваності, інвалідизації та смертності у цілому.
На сьогодні в світі немає більш надійного захисту від інфекційних хвороб ніж вакцинація. Завдяки впровадженню щеплення було ліквідовано таке смертельно небезпечне захворювання як натуральна віспа. В більшості країн світу, протягом багатьох років, не реєструється поліомієліт, в країнах Америки, більшості країн Європи реєструються поодинокі випадки кору, краснухи. Щорічно світ втрачає 5 мільйонів людей від інфекційних захворювань та 1 мільйон стають інвалідами.
25 квітня в конференц-залі ДЗ «СМСЧ № « МОЗ України» в рамках Всеукраїнського тижня імунізації відбулось засідання «круглого столу» з гаслом «Вакцинація понад усе!». У «круглому столі» взяли участь: заступник начальника по лікувальній роботі Шикерська В.Л, головний позаштатний педіатр Мазнікова І.Г, завідуюча дитячою поліклінікою Качуровська Ж.Д, дитячий імунолог Фесик Т.М, старша медична сестра жіночої консультації Дмитрів Т.М.
В дитячій поліклініці СМСЧ № 2 приділяється велика увага цьому напрямку роботи. Кабінет щеплень відповідає всім вимогам та стандартам по 56 пунктам і є одним з найкращих в Миколаївській області. Фахівці СМСЧ № 2 дотримуються всіх правил септики та антисептики. Дякуючи міським програмам, забезпечення холодильним обладнанням дитячої поліклініки сягає 100 %, що дозволяє дотримуватись вимог холодильного ланцюга.
Весь медичний персонал, який задіяний в проведенні щеплень щорічно підтверджує рівень знань та має кваліфікаційні сертифікати, які дають право проводити щеплення. Два рази на місяць в дитячій поліклініці СМСЧ № 2 проходять засідання імунної комісії.
Всі вакцини, якими ми щеплюємо ваших дітей давно і широко використовуються в світі, а рівень їх ефективності і безпеки підтверджений досвідом застосування в інших країнах. Кожна вакцина має сертифікат якості від виробника і крім цього проходить сертифікацію в лабораторіях України.
Наголошуємо, беззаперечним фактором успішності подолання інфекційних недуг є передусім небайдужість батьків до здоров'я їхніх дітей та розуміння важливості вакцинації. Адже, лише вчасне проходження імунізації, звернення до фахового лікаря, дбайливе та уважне ставлення до самопочуття дитини гарантує її право на здорове життя.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...