![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
Перед кожним випускником школи постають питання: ким бути, яку професію чи спеціальність обрати та в якій сфері діяльності себе реалізувати? Корисною порадою у виборі професії ще до вступу до вузу є знайомство з практичною стороною професії.
23.04.2014 р. спільними зусиллями адміністрації СМСЧ № 2 і керівництва середньої школи № 3 організовано екскурсію до медсанчастини.
Старшокласники відвідали прийомне відділення, патологоанатомічне відділення та відділення заготівлі та переробки донорської крові. Школярі ознайомились з різноманіттям медичних професій отримали інформацію про професію лікаря, ознайомились із структурою лікарні, дізнались про основний професійний склад працівників та потребу в спеціалістах медичної сфери.
Екскурсія почалась з прийомного відділення, де завідуючий прийомним відділенням Цимбаліст І.М. провів навчальній групі досить цікаву, інформативну доповідь. Найбільшу увагу і цікавість слухачі звернули на презентацію сучасної апаратури і приладів для надання первинної допомоги пацієнтам.
Після чого слухачам було запропоновано відвідати патологоанатомічне відділення, що визвало живий інтерес. Розповіли про важливість такої професії, як патологоанатом, ознайомили старшокласниць з препаратами, які використовують для патогістологічних досліджень, показали морозильну камеру.
Завершенням екскурсії став похід до відділення заготівлі та переробки донорської крові, де всі бажаючі змогли ретельніше ознайомитись з роботою відділення. Завідуюча відділенням Староконь Л.В. продемонструвала зразки еритроцитної маси, плазми, які зберігаються в спеціальних холодильниках і при необхідності будуть використані для рятування життя тяжкохворим людям.
Старшокласники залишились задоволеними екскурсією до медсанчастини. Найбільш сподобалась дітям інформація про спеціальність патологоанатома, вони переконались, що лікар — одна з найблагородніших професій на землі.
Освітяни виразили щиру вдячність адміністрації СМСЧ № 2 за співпрацю та надану методичну допомогу.
Сподіваємося, що такі заходи будуть сприяти бажанню випускників стати студентами вищих медичних навчальних закладів, тим паче, що в місті функціонує програма «Реформування медичного обслуговування населення міста Южноукраїнська на 2013-2018 рр.» - між Южноукраїнською міською радою, вищим навчальним закладом, студентом медичного університету та ДЗ «СМСЧ № 2 МОЗ України» заключається чотирьохстороння угода і випускник навчається за рахунок коштів міського бюджету.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...