![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
24 квітня 2014 року на Ташлицькій ГАЕС пройшли планові тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі. Тренування було організоване в приміщенні машинної зали ТГАЕС. За тактичним задумом навчань, УМОВНА пожежа виникла внаслідок пошкодження скляної трубки рівня масла в котлі маслонапірної установки гідроагрегату №1, розлиття масла та його подальшого займання. Загальна площа УМОВНОЇ пожежі склала
До проведення навчань було залучено 6 одиниць спеціальної пожежної техніки, у числі яких пожежно-насосні станції, рукавний автомобіль та аварійно-рятувальний автомобіль, свого часу придбаний та переданий пожежникам Южно-Українською атомною станцією. У практичному відпрацюванні навичок боротьби з вогнем брав участь особовий склад трьох пожежних частин, що входять до Южноукраїнського державного пожежно-рятувального загону (1ДПРЗ), і персонал Ташлицької ГАЕС. Загалом у навчаннях взяли участь 40 вогнеборців і працівників гідроакумулюючої електростанції.
Головна мета тренування - відпрацювання прийомів і методів роботи зі спецтехнікою, а також взаємодії особового складу та служб пожежно-рятувального загону з об'єктовим штабом пожежегасіння та персоналом ТГАЕС на випадок виникнення пожежі.
За словами заступника начальника 1ДПРЗ підполковника служби цивільного захисту Олександра Бузуна, учасники навчань заслужили на оцінку «добре». На виконання всіх поставлених завдань, серед яких був і порятунок та допомога постраждалому, їм знадобилася 1 година. Особливо О.Бузун відзначив якісну взаємодію пожежників і персоналу ГАЕС.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...