![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
Теорія підкріплена практикою. Під таким гаслом проходить День цивільного захисту у навчальних закладах міста.
18 квітня 2014 року в Южноукраїнській загальноосвітній школі № 1 ім. Захисників Вітчизни відбувся показовий "День ЦЗ".
Цей захід був організований управлінням освіти та міськими курсами м. Южноукраїнська.
«День ЦЗ» носив показово-навчальний характер, де чітко простежувалися усі головні етапи «Дня ЦЗ»: лінійка, уроки та виховні години, фільми, зустрічі з педагогічними працівниками міських курсів, евакуація, естафети.
В актовій залі школи для учнів 9,10,11 класів відбулася єдина класна година, яку провела майстер виробничого навчання міських курсів Христос С. М. Тема заходу: «Чи готове покоління NEXT до надзвичайних подій? Види та характеристики джерел НС». Безпека при радіаційній аварії та види захисту. Що треба робити при виникненні пожежі та інших нестандартних побутових ситуаціях». Під час заняття продемонстровано цикл навчальних відеофільмів «Дії при виникненні пожежі», «Ураження електрострумом», «Надання першої допомоги при переломах кінцівок».
Наступним етапом була евакуація учнів. Пролунав дзвінок, який сповістив про умовну надзвичайну подію. Педагогічний колектив організовано і оперативно здійснив евакуацію учнів на подвір’я навчального закладу.
Але особлива увага була прикута до проведення найважливішої інтегрованої в «День ЦЗ» частини - об’єктового тренування, бо кожен із запрошених гостей розумів важливу роль саме керівників закладів освіти при виникненні різних загроз, їх здатності приймати важливі рішення, знати порядок дій при НС та умінні захистити життя учнів.
Особливе захоплення в присутніх викликало проведення естафет між учнями гімназії та школи №1, під час яких учасники долали перешкоди, транспортували потерпілих, , надавали першу медичну допомогу потерпілим, одягали протигази та костюми Л-1». Суддя змагань – завідувач міських курсів Горбенко О. С., нагородив переможців. Школярі ще довго ділитимуться враженнями. Можливо, серед них є майбутні герої-рятувальники.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...