![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
23 квітня в Києві відкрився черговий Міжнародний екологічний форум «Довкілля для України». Захід проходить за підтримки Кабінету Міністрів і Міністерства екології та природних ресурсів України.
У рамках форуму розгорнуто VІІ Міжнародну виставку «Довкілля 2014». Її розділи знайомлять з новітніми технологіями, що застосовуються в сфері охорони навколишнього середовища, проектами збереження довкілля, представленими великими промисловими підприємствами України, а також надають можливість взяти безпосередню участь у природоохоронних заходах.
У VІІ Міжнародній виставці «Довкілля 2014» беруть участь провідні промислові підприємства, екологічні компанії, навчальні заклади, громадські екологічні організації. Серед них і відокремлений підрозділ ДП НАЕК «Енергоатом» «Южно-Українська АЕС» (ВП ЮУАЕС).
До складу ВП ЮУАЕС входять Южно-Українська атомна електростанція, Олександрівська гідроелектростанція і Ташлицька гідроакумулююча електростанція. Виробляючи кожен 10-й кіловат у державі, цей унікальний енергокомплекс є головним енергогенеруючим підприємством півдня України. Виробленої його енергоблоками та гідроагрегатами електроенергії достатньо для забезпечення нормальних умов життєдіяльності Миколаївської, Одеської, Херсонської та частково Кіровоградської областей.
З роботою Южно-Українського енергокомплексу учасники та гості виставки «Довкілля 2014» можуть ознайомитися за допомогою діючого макету, який демонструє роботу трьох його складових – АЕС, ГЕС і ГАЕС, а також перспективи розвитку підприємства, зокрема, реконструкції системи технічного водопостачання атомної станції та будівництва 4-го енергоблоку АЕС.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...