![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
11 квітня 2014 року на ЮУАЕС пройшли тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі. Тренування було організоване на території пускорезервної котельні (ПРК) цеху теплопостачання та підземних комунікацій. Відповідно до тактичного задуму, УМОВНУ пожежу, причиною якої стало УМОВНЕ коротке замикання, було зафіксовано на кабельному напівповерсі триповерхової будівлі ПРК. Площа УМОВНОГО займання склала
До проведення навчань було залучено 5 одиниць спеціальної пожежної техніки. У практичному відпрацюванні навичок боротьби з вогнем брав участь особовий склад двох пожежних частин, що входять до Южноукраїнського державного пожежно-рятувального загону (1ДПРЗ), і персонал АЕС.
Головне завдання тренування - відпрацювання прийомів і методів роботи зі спецтехнікою, а також взаємодії особового складу та служб 1ДПРЗ з об'єктовим штабом пожежегасіння та персоналом АЕС на випадок виникнення пожежі.
Тактико-спеціальні навчання - планові заходи. Відповідно до розробленого графіка, державний пожежно-рятувальний загін проводить їх щокварталу. Тренування 11 квітня вирізнялося тим, що цього разу пожежники не просто відпрацьовували тактику та навички боротьби з вогнем, а й проходили перевірку.
У якості перевіряючого на навчаннях був присутній заступник начальника Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) України в Миколаївській області Михайло Гриб. Коментуючи перебіг тренування, він зазначив, що основною особливістю навчань було гасіння кабельних трас, які знаходилися під напругою. Роботою пожежників перевіряючий лишився задоволеним: "Рівень їхньої підготовки досить високий. Люди знають свою справу. Дотримуючись усіх необхідних заходів безпеки, вони успішно впоралися з поставленим завданням". Особливо М. Гриб відзначив якісну взаємодію пожежників і персоналу АЕС, великою мірою завдяки якій вдалося вкластися у відведений норматив локалізації та гасіння цієї УМОВНОЇ пожежі - 10 хвилин. Загальна оцінка, яку заступник начальника Головного управління ДСНС України в Миколаївській області з реагування на надзвичайні ситуації дав учасникам навчань, - добре.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...