![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
31 березня представники автотранспортного господарства (АТГ) ВП "Южно-Українська АЕС" і громадські активісти міста-супутника атомної станції доставили до 4 українських військових підрозділів добродійну допомогу, зібрану колективом АТГ і городянами.
Всього автотранспортники АЕС зібрали понад 80 тис. грн. На ці кошти придбано більше 300 пар армійських черевиків (берців). Мікроавтобус довантажили матрацами (60 шт.), маскувальними сітками (35 шт.), продуктами харчування та засобами особистої гігієни.
***
18 березня під час колдоговірної конференції відокремленого підрозділу "Южно-Українська АЕС" було прийнято звернення до колективу підтримати ініціативу зі збору коштів на допомогу армії. З того часу ця робота на підприємстві ведеться централізовано.
У добродійній акції вже взяли участь 3263 працівники енергокомплексу. За березень зібрано 692 тис. грн. Атомники перераховують денний заробіток або фіксовану суму. За бажанням благодійників допомога надається адресно у військові підрозділи за рішенням спеціально створеної робочої групи. З урахуванням оформлених (станом на 1 квітня) заяв про перерахування із заробітної плати в наступні місяці загальний добродійний збір колективу ВП ЮУАЕС на фінансування збройних сил України складе 766 тис. грн.
***
31 березня представникам 79 Миколаївської окремої аеромобільної бригади передані 70 бронежилетів, пошитих на Вознесенській швейній фабриці на замовлення колективу ВП ЮУАЕС. До 15 квітня на замовлення атомників буде виготовлено ще 530 бронежилетів для передачі воїнам-десантникам.
3 квітня до зенітно-ракетного полку, який дислокується в місті Первомайськ, було доставлено першу частину допомоги, придбаної за кошти, пожертвувані працівниками відокремленого підрозділу "Южно-Українська АЕС". За гроші атомників закуплено запасні частини для військової автотехніки. Усього передано 67 найменувань запчастин на загальну суму близько 70 тис. грн. Завдяки добродійній допомозі енергетиків, цей військовий підрозділ отримає й нові акумуляторні батареї. Їх купівля та доставка до зенітно-ракетного полку стане наступним етапом акції атомників на допомогу армії.
Колектив енергокомплексу з воїнами-ракетниками пов'язують давні дружні стосунки. Полк, що дислокується в Первомайську, виконує функції з прикриття важливих державних об'єктів. Приймаючи допомогу атомників, командир полку Олександр Бобко зазначив: "Ваша підтримка значно підвищить готовність до виконання службово-бойових завдань, які стоять перед нашою частиною".
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...