Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
З метою формування позитивної громадської думки щодо діяльності Товариства Червоного Хреста України, постійної уваги до проблем одиноких та самотньо проживаючих громадян похилого віку, інвалідів різних категорій, осіб, хворих на туберкульоз та ВІЛ/СНІД, безпритульних та дітей-сиріт, багатодітних та неповних малозабезпечених сімей, біженців в місті
з 1 квітня по 1 травня 2014 року
проводиться Всеукраїнський місячник Червоного Хреста під гаслом «Місія доброчинності».
Всеукраїнський місячник Червоного Хреста, було започатковано ще з 2001 року,під час якого організаціями Товариства Червоного Хреста України проводиться робота по збору та наданню гуманітарної, натуральної та фінансової допомоги найбільш уразливим категоріям населення.
Проводиться комплекс організаційно - пропагандистських заходів щодо збору одягу, продуктів харчування, гігієнічних засобів, коштів для надання адресної допомоги насамперед інвалідам, учасникам та ветеранам Великої Вітчизняної війни, іншим найбільш незахищеним верствам населення, які перебувають на обліку в організації. Міська рганізаціяТовариства ервоного Хреста закликає всіх небайдужих жителів Южноукраїнська, а особливо молодь, учнів загальноосвітніх шкіл, студентів машино-будівного ліцею прийняти активну участь у Всеукраїнському місячнику Червоного Хреста.
Відвідайте міську організацію Товариства Червоного Хреста. Тут завжди готові прийняти від вас будь який вид допомоги (щоденно з 9 -13 год., крім вихідних). Якщо кожен із нас зробить хоч незначний внесок у скарбничку добрих справ, милосердя на нашій землі стане більше!
Не залишайтеся байдужими!
Міська організація Товариства Червоного Хреста звертається до керівників державних та приватних підприємств, акціонерних товариств, банківських та комерційних структур з проханням надати підтримку, перерахувавши кошти на розрахунковий рахунок
№ 26006140000374 Миколаївська філія «ВІЕЙБІ БАНК» МФО 380537 КОД
Адреса міської організації Товариства Червоного Хреста:
вул. Комсомольська,3 (гуртожиток,6, 1 поверх)
Довідки за телефоном: 5-74-90 , 0672526559, 0667309996.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...