![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
Стало доброю традицією на Миколаївщині проводити один раз у два роки обласний конкурс хорових колективів ім. Миколи Аркаса. Ось і цього року 29 березня у Миколаївському будинку художньої творчості зібралося більше 20-ти колективів на «битву хорів». Це хорові колективи з усієї Миколаївської області та міста Миколаєва.
Цього разу конкурс був присвячений 200-річчю з дня народження Т.Г.Шевченка. За умовами конкурсу кожен колектив виконував по три твори. Один твір – присвячений Т.Г.Шевченку, другий – темі визволення Миколаївської області від фашистських загарбників і третій - без супроводу (a capela). Конкурс оцінювало високоповажне журі, до складу якого увійшли: голова журі – Омелян Шпачинський, професор Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв, заслужений працівник культури України; члени журі: Анатолій Затурян, керівник Прибузького народного ансамблю пісні і танцю, заслужений працівник культури України, Наталя Баштова, директор обласного центру народної творчості та культурно - освітньої роботи, заслужена артистка України, Людмила Головащенко, головний хормейстер Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії, Галина Стрелецька, провідний методист обласного центру народної творчості та культурно - освітньої роботи, заслужений працівник культури України, Дмитро Кремінь, поет, лауреат державної премії ім. Т.Г.Шевченка.
Від міста Южноукраїнська у конкурсі було представлено два хорові колективи: народний хор української пісні «Любисток», керівник Лариса Григораш та народний хор «Ветеран», керівник Георгій Астахов. Обидва з палацу культури «Енергетик» ВП ЮУ АЕС. Близько чотирьох годин йшли конкурсні прослуховування. Один колектив змінювався іншим. У залі панувала напружена творча атмосфера. Глядачі бурхливими оплесками зустрічали виступ того чи іншого колективу. Після тривалого обговорення виступів колективів журі нарешті зробило свій вибір.
Перше місце, із врученням кубка та Диплома лауреата обласного конкурсу хорових колективів ім. Миколи Аркаса, присуджено народному хору української пісні «Любисток» із нашого міста. Народний хор «Ветеран» став дипломантом конкурсу.
У заключному слові голова журі Омелян Шпачинський тричі відмітив з позитивної сторони народний хор «Любисток»: за оригінальність, вміло підібраний репертуар та професійний супровід, який виконав інструментальний ансамбль «Візерунки», керівник Володимир Корольов. Кращою була визнана солістка хору «Любисток» Ганна Манойленко.
Це вже третя перемога народного хору української пісні «Любисток» в обласному конкурсі хорових колективів ім. Миколи Аркаса!
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...