![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
24 березня 2014 року відбулася чергова спільна нарада Южноукраїнського міського підрозділу Кривоозерського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції УДПтС України в Миколаївській області та сектору кримінальної міліції у справах дітей Южноукраїнського МВ УМВС України в Миколаївській області щодо попередження вчинення неповнолітніми, засудженими з випробуванням та засудженими до покарань не пов’язаних з позбавленням волі, повторних злочинів та рецидиву.
У ході спільної наради внесено зміни до плану спільних дій КВІ м.Южноукраїнська та СКМСД, обговорено питання спільного відвідування за місцем проживання неповнолітніх з метою проведення заходів індивідуальної профілактики, зокрема, бесід виховного характеру, у тому числі, з батьками або особами, які їх заміняють. Також було проведено спільне вивчення законодавства України з метою координації дій щодо попередження вчинення дітьми повторних злочинів та рецидиву. Обговорено питання вчасного надання матеріалів перевірок за місцем проживання засуджених неповнолітніх та можливість проведення спільних масових заходів із засудженими неповнолітніми з виховною та профілактичною метою.
Відповідно до сумісного наказу Державного департаменту України з питань виконання покарань та Міністерства внутрішніх справ України 19.12.2003 N 270/1560 виконання покарань та здійснення контролю за відбуттям покарання засудженими неповнолітніми покладається на інспекцію, а проведення індивідуально-профілактичної роботи за місцем проживання засудженої особи з метою її виправлення та недопущення учинення нею нового злочину - на сектор кримінальної міліції у справах дітей. Особистий склад СКМСД проводить із засудженими неповнолітніми індивідуально-профілактичну роботу, спрямовану на їх виправлення, попередження порушення громадського порядку та інших прав громадян, а також учинення ними нових злочинів. Щомісяця здійснюють перевірки за місцем проживання засуджених осіб.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...