![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
Дирекція ДП НАЕК "Енергоатом" і керівництво її відокремлених підрозділів, зокрема, ВП "Южно-Українська АЕС", оприлюднили заяви про протидію корупції.
У документі НАЕК "Енергоатом" зазначається, що як найбільша державна енергогенеруюча компанія, яка на фінансування власних виробничих, інвестиційних і соціальних програм щорічно потребує близько 20 млрд грн, Компанія постійно перебуває в зоні підвищеної корупційної небезпеки. З метою попередження виникнення її проявів, у "Енергоатомі" створено підрозділ, уповноважений вирішувати питання запобігання та протидії корупції. У ключових відокремлених підрозділах Компанії буде призначено посадових осіб, перед якими стоятиме завдання щодо забезпечення реалізації норм Закону України "Про засади запобігання і протидії корупції", ведення роз'яснювальної роботи в трудових колективах, виявлення фактів корупційних дій з притягненням до відповідальності винних осіб.
На сучасному етапі формування та становлення України як незалежної, демократичної і правової держави корупція є особливо небезпечним явищем, тому боротьбу з ним Компанія вважає одним зі своїх пріоритетних завдань.
Заявою, підписаною генеральним директором ВП "Южно-Українська АЕС" Володимиром Лісніченком, керівництво підприємства заявляє про свою прихильність і готовність боротися з корупцією в усіх ланках свого підрозділу. Керівництво ВП ЮУАЕС робитиме все можливе у рамках відведених повноважень для боротьби з корупційними схемами в атомній енергетиці. Основними засадами в цій роботі будуть беззастережна прихильність нормам права, чесність, порядність, незалежність, гласність.
Для попередження виникнення щонайменших ознак корупції найближчим часом у ВП ЮУАЕС буде внесено відповідну зміну до організаційної структури.
З повним текстом Заяви ВП ЮУАЕС про протидію корупції можна ознайомитися на електронному сайті підприємства (http://www.sunpp.mk.ua/sites/default/files/documents/zayavlenie_korrupciya.pdf).
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...