![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
27 березня відбулася 49 сесія Южноукраїнської міської ради під головуванням міського голови Євгена Квасневського.
У пленарному засіданні взяли участь 26 депутатів Южноукраїнської міської ради, перший заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лілія Грабовенко, заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослава Нікітіна та Дмитро Судаков, начальники управлінь та відділів місцевого самоврядування, заступник прокурора міста Южноукраїнська Віта Денисенко, начальник Южноукраїнського міського управління юстиції Василь Дробот, в.о. начальника міського відділу УМВС України в Миколаївської області Олександр Довганюк.
Депутатами міської ради внесено: зміни до бюджету міста Южноукраїнська на 2014 рік, зміни та доповнення до міської Програми капітального будівництва об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної інфраструктури міста Южноукраїнська на 2011-2015 роки» та доповнення до переліків об’єктів комунальної власності територіальної громади міста Южноукраїнська, які підлягають приватизації (відчуженню) та які не підлягають приватизації (відчуженню) в 2014 році.
Міська рада прийняла рішення щодо звернення з приводу проблеми казначейського обслуговування до Асоціації міст України та громад, до Верховної Ради України, до Кабінету Міністрів України у зв’язку з несвоєчасним проходженням платежів.
Враховуючи неодноразові звернення членів Южноукрїанської міської організації ветеранів війни, праці та Збройних Сил Організації ветеранів України Меморіал воїнам-визволителям перейменовано у Меморіальний комплекс Захисникам Вітчизни.
Музейний комплекс міста "Козацької слави та військової техніки" перейменовано на комунальний заклад культури "Южноукраїнський міський історичний музей". Площі біля Южноукраїнського міського історичного музею присвоєно назву - Музейна площа.
Також, прийняті рішення про приватизацію житла, присвоєння поштових адрес, розміщення стаціонарної тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності та з питань врегулювання земельних відносин в місті.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...