Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
Управлінням праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради відповідно до Положення про порядок повідомної реєстрації галузевих і регіональних угод, колективних договорів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.02.2013 № 115, у січні-лютому 2014 року зареєстровано:
- 2 колективних договори: КЗ «Дитяча школа мистецтв», ТОВ «Юг-Спецгідроенергомонтаж»;
- 7 змін і доповнень до довгострокових колективних договорів підприємств, установ та організацій міста Южноукраїнська: ПП ПУВКФ “Пріоритет”, ДП ДАК «Ліки України» Аптека №6, КЗ «Дитяча школа мистецтв», ДПЕМ ПрАТ «Атомсервіс», Южноукраїнський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді,
КП ТВКГ, КЗ «Южноукраїнська дитячо-юнацька спортивна школа».
Управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради у відповідності до рекомендацій Миколаївської обласної ради профспілок та на виконання вимог ст.2 Закону України «Про колективні договори і угоди», ст.17 Закону України «Про підприємства в Україні», ст.11, 12 Кодексу законів про працю України пропонує розпочати двосторонні переговори та закінчити роботу з укладання колективних договорів на 2014 рік.
Підприємства, на яких укладено довгострокові колективні договори, повинні внести зміни та доповнення до них у зв’язку зі змінами, які стались в законодавстві України, особливо в частині оплати праці, та надати на повідомну реєстрацію.
Повідомна реєстрація колективних договорів, змін та доповнень до діючих довгострокових колективних договорів здійснюється в управлінні праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради за адресою: бульвар Цвіточний, 4 кабінет 25.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...