![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
21 березня фахівці «Служби організації інфекційного контролю» відвідали СМСЧ № 2 з метою аудиту хірургічного відділення та операційного блоку. Асоціацію «СОІК» представили: Мальованая С. – спеціаліст асоціації «СОІК», Ракіна Н.О. – начальник відділу продаж.
Представники асоціації провели семінар про проблеми внутрішньо лікарняної інфекції в лікарнях для молодшого медичного персоналу, що на сьогоднішній день є досить актуальною проблемою.
Щороку ми змушені повертатися до проблеми внутрішньо лікарняної інфекції, оскільки вона стає ближчою до кожного – і до пацієнта і до медичного працівника, і до відвідувача закладу охорони здоров’я. на жаль, ми спостерігаємо збільшення кількості випадків. Навіть не зважаючи на різноманітні програми по профілактиці внутрішньо лікарняних захворювань, відсоток хворих не зменшується. Лікарі зараз нерідко стикаються ситуаціями, коли незначні травми призводять до затяжного лікування в результаті зараження ран стійкими до ліків мікробами.
Все частіше по всьому світу спостерігаються такі випадки і не завжди закінчуються перемогою пацієнта у боротьбі з інфекцією. В країнах Європейського Союзу від внутрішньо лікарняних інфекцій щорічно помирають близько 25 тис. пацієнтів. Пройшло вже більше десяти років після опублікування Глобальної стратегії ВООЗ зі стримування розвитку стійкості до антимікробних препаратів. Однак, і це не стало на заваді і не вплинуло на показники ризиків та небезпек, з якими доводиться жити лікувальним установам.
Високий рівень такої захворюваності пов'язаний з ростом стійкості збудників внутрішньо лікарняних інфекцій до дії протимікробних препаратів (антибіотиків, антисептиків, дезінфектантів). Рівень цього виду захворюваності у розвинених країнах світу сягає 44 %. За визначенням ВООЗ, кожний десятий пацієнт інфікується збудниками внутрішньо лікарняних інфекцій (ВЛІ).
В Україні за останні роки, фахівці в галуззі охорони здоров’я не можуть змалювати повноцінної картини, яка б висвітлила данні кількості випадків захворювання. Офіційна реєстрація подає лише 4 тис. випадків ВЛІ щороку. Однак, це далеко не те число, що відповідало б реальності. Реєструються лише декілька тисяч випадків внутрішньо лікарняних інфекцій на рік (із них 45 %- післяопераційні ускладнення, 43% - гнійно-септичні інфекції новонароджених і породіль, 6% - інфекції сечовивідних шляхів, 6% - інші інфекції). Отже, очевидним є те, що проблема існує і потрібно шукати шляхи її вирішення.
Адміністрація щиро подякувала фахівцям Асоціації «СОІК» за співпрацю, за надані практичні матеріали. ДЗ «СМСЧ № 2» чекає на наступний візит фахівців «СОІК», щоб останні в черговий раз переконались в професіоналізмі медичного персоналу медсанчастини, в дотриманні санітарно-гігієнічних норм. І тоді цілком справедливо можна отримувати статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...