Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
21 березня в палаці культури «Енергетик» проведено урочистості та святковий концерт до 70-річчя визволення Миколаївської області від фашистських загарбників та обласний етап Всеукраїнської естафети «Слава визволителям України». Передача Всеукраїнської естафети пам’яті «Слава визволителям України» - це не просто данина традиціям, це – передусім, непорушний та нерозривний зв'язок поколінь. На святковий концерт було запрошено як ветеранів, представників виконавчих органів ради, організацій, підприємств, так і молоде покоління - учнів міських шкіл.
У рамках проведення естафети делегація Арбузинського району передала місту Южноукраїнську символи - книгу пам’яті та прапор. У свою чергу місто Южноукраїнськ 23 березня передав ці символи Жовтневому району Миколаївської області.
У кінці заходу, для вшанування пам’яті наших земляків та загиблих воїнів на берегах Південного Бугу під час історичної переправи, ветеранів Великої Вітчизняної війни, учасників бойових дій, жителів та гостей міста Южноукраїнська було запрошено покласти квіти до вічного вогню меморіального комплексу воїнам-визволителям, та пам’ятного знаку на горі Пугач.
Після урочистостей у виставковій залі музейного комплексу міста «Козацької слави та військової техніки» відбулося офіційне відкриття експозиції «Миколаївщина у вогні», присвяченої 70-річчю визволення Миколаївської області від фашистських загарбників.
До уваги відвідувачів презентовано нові експонати - демілітаризовані зразки бойової техніки, що, з нагоди цієї знаменної дати, передано управлінням культури, національностей та релігій Миколаївської обласної державної адміністрації для постійного експонування в музеї міста Южноукраїнська.
Гості та мешканці міста мають змогу познайомитись з виставкою фотокопій світлин та історичних документів часів Великої Вітчизняної війни 1941-45 років, що розповідають про період окупації та визволення Миколаївщини 1941 – 1944 років. Прикрасою виставкової зали став триптих южноукраїнського художника Сергія Колпакова «Форсування Південного Бугу».
Виставка триватиме до 25 квітня 2014 року, запрошуємо всіх охочих ознайомитися з нею.
Чекаємо на вас щодня, крім суботи та неділі, з 8:00 до 17:00
за адресою: вул. Набережна енергетиків, 12-а
тел для довідок та замовлення екскурсій: (05136) 2-12-17
У комунальному закладі «Міська бібліотека для дорослих» (вул. Дружби народів, 52) оформлено виставку-спогад на тему: «Дорогами війни», яка присвячена 70-річчю визволення Миколаївської області від фашистських загарбників.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...