![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
20 березня в сесійній залі Южноукраїнської міської ради відбулося засідання координаційного комітету з питань безпечної життєдіяльності населення. Засідання пройшло під головуванням начальника управління праці та соціального населення Южноукраїнської міської ради Ельвіри Гехад за участю представників управління праці та соціального населення Южноукраїнської міської ради, управління Южноукраїнської міської державної лікарні ветеринарної медицини, відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в місті Южноукраїнську, управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради, управління освіти Южноукраїнської міської ради, управління житлово-комунального господарства та будівництва Южноукраїнської міської ради, Южноукраїнського міського сектору Державної служби надзвичайних ситуацій України у Миколаївській області та Миколаївського обласного комітету профспілки працівників енергетики та електротехнічної промисловості.
На засіданні заслухали звіти начальника управління праці та соціального населення Южноукраїнської міської ради Ельвіри Гехад про роботу щодо запобігання виробничого та невиробничого травматизму у 2013 році, начальника відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в місті Южноукраїнську Світлани Гут про стан роботи по соціальним послугам та виплатам потерпілим на виробництві, начальник управління з питань надзвичайних ситуацій, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Южноукраїнської міської ради Іван Колесников та виконуючий обов’язки начальника Южноукраїнського міського сектору Державної служби надзвичайних ситуацій України у Миколаївській області Михайло Зінько доповіли про результати виконання розпорядження голови Миколаївської обласної адміністрації від 06.11.12 № 378-р “Про вжиття невідкладних заходів щодо недопущення загибелі людей на території Миколаївської області”.
За результатами проведеного засідання надані відповідні доручення.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...