![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
10 лютого відбувся прийом громадян міста Южноукраїнська народним депутатом України Юрієм Гержовим. До народного депутата звернулися 6 мешканців міста, питання яких стосувались: зменшення розміру пенсії шляхом проведення перерахунку Пенсійним фондом України в місті Южноукраїнську у жовтні 2008 року, який на думку громадянина є незаконним; пропозиція щодо внесення змін до ст. 9 Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (переглянути статус ліквідатора та виключити дітей); щодо неправильно нарахованої пенсії; про підвищення пенсії працівникам АЕС, які пішли на пенсію у 2000 році; бажання отримати пільги на оплату за телебачення; пропозиції щодо роботи Верховної Ради по документообігу та розгляду питань громадян.
На прийом були запрошені міський голова Євген Квасневський, начальник управління Пенсійного фонду України в м. Южноукраїнську Галина Вербицька, начальник управляння праці та соціального захисту населення Ельвіра Гехад, директор ДПТС «Квант» приватного акціонерного товариства «Атомсервіс» Микола Скуляр. Також були присутні помічники народного депутата, представники ЗМІ.
Всі питання і пропозиції було вислухано та прийнято до уваги. На більшість проблем громадян була дана чітка установа подальших дій та розв’язку. Питання, які вимагають детального розгляду та тривалішого пошуку рішення – взято на контроль.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...