![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
4 лютого у всьому світі відзначається Всесвітній День боротьби з онкологічними захворюваннями, тому в цей день у відділенні соціально-медичних послуг комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» відбулася зустріч заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослави Нікітіної, директора територіального центру Олени Богачової та лікаря – терапевта відділення Наталі Сухіної з відпочивальниками відділення.
Як зазначила Ярослава Нікітіна: «Проблема онкологічних захворювань – найважливіша проблема охорони здоров’я України, актуальність якої визначається стійким зростанням ураження населення, складністю своєчасної діагностики та лікування. Профілактика захворювань, через розвиток інституту сімейних лікарів та укріплення первинної ланки медичної допомоги один з пріоритетів реформування медичного обслуговування, проголошеного Президентом України у програмі економічного реформування. Важливість та гострота цієї проблеми в Україні усвідомлюється медичною спільнотою та пацієнтами. Адже ризик захворіти на рак в Україні має кожен третій чоловік та кожна п’ята жінка, до 30 % хворих – особи працездатного віку. Тому основними завданнями держави та міської влади – є забезпечення доступності медичної допомоги та медичного обслуговування для населення, розвитку інфраструктури закладів охорони здоров’я, забезпечення для кожного хворого онкологічного профілю права на гідне життя та адекватну медичну допомогу незалежно від стадії, перебігу та прогнозу захворювання».
Лікар-терапевт Наталія Сухіна прочитала пізнавальну лекцію на тему: «Профілактика та лікування онкологічних захворювань» та відповіла на ряд запитань присутніх.
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...