![](https://storage.googleapis.com/yu-mk-ua.appspot.com/2024/8/7/news/box3/4c0378dab65215706f878ba514e866c4.jpeg)
Презентували послуги зі створення модулів "Земельний кадастр" та "Адресний реєстр" Южноукраїнської міської територіальної громади
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Res --> 1
З метою інформування населення, щодо раннього виявлення та діагностики раку, 5 лютого відбулася зустріч заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ярослави Нікітіної, начальника управління праці та соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельвіри Гехад, лікаря – терапевта відділення соціально-медичних послуг комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Южноукраїнська» Наталі Сухіної зі студентами «університету третього віку".
«Згідно рішення Міжнародної спілки проти раку 4 лютого проводиться Всесвітній день боротьби проти раку. Переорієнтування роботи медичної галузі в сторону профілактики, активне впровадження здорового способу життя є основним пріоритетом проголошеної Президентом України реформи в охороні здоров’я. За останній час відмічається зростання частоти виявлення раку в пізніх стадіях, що можна пояснити відсутністю настороженості населення до злоякісних хвороб, незнанням прийомів самообстеження та способів профілактики і здорового способу життя. Тому основними завданнями міської влади – є інформування населення щодо привернення уваги до попередження, виявлення та лікування даної хвороби, забезпечення доступності медичної допомоги та медичного обслуговування для населення», - відмітила під час зустрічі Ярослава Нікітіна.
Лікар-терапевт Наталя Сухіна ознайомила присутніх з методами самообстеження щодо попередження раку молочної залози та прочитала лекцію на тему: «Профілактика та лікування онкологічних захворювань».
Сьогодні у виконавчому комітеті ТОВ "МагнетікВан Муніципальні Технології" презентували пос...
Для призначення пільг, а також житлових субсидій за експериментальним проєктом управителі багатоквар...
Начальником служби у справах дітей Миколаївської обласної державної адміністрації Іриною ПОНОМАРЬОВО...
06.08.2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Ельв...
Розвивається спільнота підприємців-ветеранів, щоб створювати нові робочі місця для військових після...
6 серпня 2024 року начальник управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради Е...
Сьогодні минають роковини загибелі воїна нашої громади, лейтенанта, командир 4 механізованої роти 2...
Шановні громадяни! Консультації з питань соціального захисту населення можна отримати за телефона...
Станом на 07 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
У дитячій бібліотеці Южноукраїнська відтепер можна здобути цифрові навички. Читайлики, їхні батьки т...