
Пам’ятка роботодавцю: як створити безпечні й здорові умови праці
Уклали трудовий договір із найманим працівником? Подбайте про належні, безпечні й здорові умови прац...
Res --> 1
На даному етапі ведуться роботи зі збору та введення в АСУС даних щодо виготовлення елементів енергоблоків, які підлягають управлінню старінням. Паралельно виконується наладка та удосконалення програмного забезпечення.
Відповідно до "Загальних положень безпеки атомних станцій", управління старінням обладнання є одним з основних аспектів експлуатації АЕС. При цьому в роботах з даного напрямку використовується великий обсяг інформації, що стосується виготовлення, безпосередньої експлуатації устаткування, продовження експлуатації, технічного обслуговування та ремонту. Зазвичай, вона розрізнена, і це утрудняє її застосування.
АСУС дозволяє накопичувати, обробляти та представляти в зручному вигляді всі необхідні дані стосовно старіння основного обладнання енергоблоків ЮУ АЕС. З її допомогою про кожен вузол чи одиницю устаткування, що підлягає управлінню старінням, буде зібрано та систематизовано повну інформацію - від відомостей про матеріал, з якого вони виготовлені, про умови експлуатації, механізми й ефекти старіння до проведених видів контролю технічного стану та їх результатів.
Крім того, особливістю інформаційно-аналітичної функції АСУС є автоматизація виконання певних завдань з експертної оцінки, а також планування заходів з управління старінням. Застосування цієї системи передбачається і при розробці звітів з періодичної переоцінки безпеки енергоблоків ЮУ АЕС.
На атомних станціях України подібна система впроваджується вперше, тому основним її призначенням є не лише забезпечення ефективності управління старінням обладнання, а й поширення даного досвіду на галузевому рівні.
Уклали трудовий договір із найманим працівником? Подбайте про належні, безпечні й здорові умови прац...
Південноукраїнський відділ Вознесенської філії Миколаївського обласного центру зайнятості надає п...
Звіт Про результати проведення внутрішньої оцінки якості та моніторингу надання соціальних послуг...
17 липня представниками МОО Товариства Червоного Хреста для соціальних робітників та інших працівник...
Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади, старшого лейтенанта, кома...
З метою забезпечення дітей, зарахованих у новому навчальному році до першого класу закладу освіти, щ...
З 13 по 19 липня 2025 року в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 6 актов...
Полинолиста амброзія – найпоширеніший вид амброзії в межах України. Рослина швидко розмножуєть...
Станом на 21 липня 2025 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної...
17 липня набуде чинності Закон України “Про внесення змін до КУпАП, ККУ України, КПК Укра...