
Шановні підприємці!
Від імені Південноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю вас із професійним...
Res --> 1
Відповідно до даної постанови Управлінням праці та соціального захисту населення здійснено перерахунок державних соціальних допомог за січень-лютий, березень-квітень, травень місяць 2010 року .
Виплата недоотриманої суми державних допомог за січень-лютий, травень місяць 2010 року станом на 31.05.2010р. здійснена.
Виплата недоотриманої суми державних допомог за березень-квітень місяць 2010 року буде проведена в червні місяці.
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
П О С Т А Н О В А
від 12 травня 2010 р. N 336
Київ
Про виплату пенсії та державної
соціальної допомоги за січень-квітень 2010 р.
у зв'язку з прийняттям Закону України
"Про Державний бюджет України на 2010 рік"
З метою реалізації Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" (2154-17) Кабінет Міністрів України
п о с т а н о в л я є:
1. Здійснити виплату недоотриманої за січень-квітень 2010 р. суми пенсії, щомісячного довічного грошового утримання, державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, особам, які не мають права на пенсію, та інвалідам у зв'язку з перерахуванням їх розмірів згідно з постановою Кабінету Міністрів
України від 5 травня 2010 р. N 331 ( 331-2010-п ) "Деякі питання реалізації Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" у травні - за січень і лютий, у червні - за березень і квітень цього року.
2. Здійснити виплату недоотриманої за січень-квітень 2010 р. суми державної соціальної допомоги на догляд, допомоги дітям сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, державної допомоги сім'ям з дітьми та тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях, щомісячної грошової допомоги малозабезпеченій особі, яка проживає разом з інвалідом I чи II групи внаслідок психічного
розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним, компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги, у зв'язку з перерахуванням їх розмірів відповідно до статей 45 і 52
Закону України "Про Державний бюджет України на 2010 рік" ( 2154-17 ) у травні - за січень і лютий, у червні - за березень і квітень цього року.
3. У разі призначення починаючи з травня 2010 р. державної допомоги, розмір якої визначається з урахуванням сукупного доходу сім'ї, виплачені відповідно до цієї постанови недоотримані за січень-квітень 2010 р. суми пенсії та державної соціальної допомоги ураховуються до доходу сім'ї у тому місяці, в якому
проведено їх виплату.
Прем'єр-міністр України М.АЗАРОВ
Інд. 26
Від імені Південноукраїнської міської ради та її виконавчого комітету щиро вітаю вас із професійним...
ЗУПИНИСЬ... Вшануй пам'ять загиблих... Спільно з усією Україною жителі Южноукраїнської міс...
07 квітня 2025 року, виконуючи бойове завдання, вірний військовій присязі, мужньо стоячи за свободу...
Ми зупиняємося на хвилину, щоб вшанувати пам’ять усіх, хто загинув внаслідок збройної агресії...
5 вересня в освіті відбулась ще одна знаменна подія. 10-річна мрія освітян врешті-решт здійснилась....
Постановою Кабінету Міністрів України від 13 серпня 2025 року № 985 затверджено Порядок надання...
4 вересня у залі засідань виконавчого комітету міський голова Валерій Онуфрієнко провів особистий пр...
Працівники інспекції з благоустрою Южноукраїнської міської територіальної громади з...
Графік роботи консультативної поліклініки з 08.09.2025 – 12.09.2025 ...
Графік роботи лікарів НКП "ПУ МЦПМСД" 08.09.2025 - 12.09.2025 &...