![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/7/17/news/box3/2317805db2c4ca3f97262427da6cb26f.jpeg)
Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
28 квітня, у Всесвітній день охорони праці, у ВП ЮУ АЕС було підбито підсумки приуроченого до цієї дати Тижня охорони праці. За пропозицією профільної Міжнародної організації його головною темою стала: "Управління ризиками та профілактика у сфері праці в нових умовах".
У рамках Тижня з 22 по 28 квітня в цехах і підрозділах підприємства було проведено комплексні та цільові перевірки. За їх результатами в підрозділи направлено акти-приписи з переліком виявлених зауважень для розробки заходів щодо їх усунення. У ході щоденних обходів устаткування та робочих місць особлива увага приділялася санітарному стану виробничих і побутових приміщень, безпечному стану території і кожного робочого місця, дотриманню вимог безпеки при виконанні робіт, забезпеченості персоналу спецодягом, спецвзуттям та засобами індивідуального захисту, справності устаткування, інструменту та приладдя.
У двох підрозділах ВП ЮУ АЕС - цеху теплової автоматики та вимірювань, а також цеху з ремонту вантажопідйомних механізмів і загальностанційних систем - пройшли конкурси професійної майстерності персоналу "Кращий за професією", а на спеціалізованій дільниці теплової ізоляції було організовано конкурс на звання "Краща бригада". У ході підбиття їх підсумків особлива увага акцентувалася на знанні норм і правил з охорони праці, вмінні якісно виконувати доручене завдання з дотриманням вимог безпеки. У огляді-конкурсі на краще оформлення куточка охорони праці, проведеному серед цехів і підрозділів енергокомплексу у рамках Тижня, переможцем визнано колектив електричного цеху атомної станції.
Усі перераховані заходи стануть гарною підготовчою базою для місячника з охорони праці, який заплановано провести у ВП ЮУ АЕС в червні 2010 року.
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...