![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/7/17/news/box3/2317805db2c4ca3f97262427da6cb26f.jpeg)
Відбулося засідання виконавчого комітету
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Res --> 1
Підбито підсумки заочного конкурсу рефератів з ядерної енергетики та ядерної фізики серед учнів старших класів. Серед його призерів – южноукраїнка Марина Кобильчак.
Організаторами конкурсу виступили Українське ядерне товариство (УкрЯТ) та Національна атомна енергогенеруюча компанія (НАЕК) «Енергоатом». Такі інтелектуальні форуми для молоді проводяться щорічно. Їхня головна мета – формування об'єктивного ставлення старшокласників до атомної енергетики, поглиблення та популяризація знань про ядерну енергетику і ядерну фізику.
Основними учасниками конкурсу є учні старших класів міст-супутників вітчизняних АЕС. Проте, в ньому беруть участь юнаки та дівчата і з інших населених пунктів України.
Цього року конкурс проводився в 3 етапи. З квітня по жовтень (1-й етап) компетентне журі в Енергодарі, Нетішині, Славутичі, Южноукраїнську, Кузнецовську та інших містах зі всіх поданих на конкурс робіт визначало кращі. Вони були відправлені до Києва, де в місячний термін (2 етап - з 1 листопада по 1 грудня) представники УкрЯТ, НАЕК «Енергоатом» і профільних вищих навчальних закладів країни ретельно проаналізували представлені реферати та назвали авторів кращих з них. Серед призерів – учениця 11 класу з міста-супутника Южно-Української АЕС Марина Кобильчак. Її робота «Як це було», присвячена Чорнобильській трагедії, зайняла третє місце у Всеукраїнському конкурсі.
Завершило змагання молодих інтелектуалів в області ядерної енергетики та ядерної фізики (3-й етап) урочисте нагородження, що відбулося напередодні професійного свята атомників – Дня енергетика, - у Києві. Нагороди та пам'ятні призи переможцям вручали керівники НАЕК «Енергоатом» і УкрЯО. Учасників вітали представники українських вищих навчальних закладів, що займаються підготовкою фахівців для ядерної галузі країни.
17 липня відбулося засідання виконавчого комітету за участі 11 його членів та під головуванням міськ...
Сьогодні заняття було присвячено цікавій темі тотемів"Природні тотемі - особливо тварини - є си...
В Южноукраїнському історичному музеї відбулося відкриття виставки науково-допоміжного матеріалу &laq...
Благодійний фонд «Берегиня Південь» на наступному тижні, а саме: 24.07. та 26.07.2024 з...
П’ятеро молодих працівників Південноукраїнської АЕС, членів відокремленого підрозділу громадсь...
Відповідно до виявленої потреби, працівники комунального закладу «Територіальний центр соціаль...
Знайомилися з поняттям вищих психічних функцій: пам'яті, уваги та мислення, які з віком слабшают...
Станом на 17 липня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гро...
КП «ТВКГ» повідомляє, що під час планових відключень електропостачання соll – цент...
З 1 липня цього року Пенсійний фонд України отримав повноваження призначати та здійснювати виплати д...