Res --> 1 Офіційний сайт міста Південноукраїнська | Ціни і тарифи по Миколаївській області за січень–липень 2009 року
AA

Ціни і тарифи по Миколаївській області за січень–липень 2009 року

Відділ статистики у місті Южноукраїнську інформує, що, за даними Головного управління статистики у Миколаївській області, індекс споживчих цін за липень 2009 року по Україні склав 99,9%, з початку року – 108,5%, по Миколаївській області – 100,7% та 109,7%, відповідно.
За січень–липень 2009 року на споживчому ринку Миколаївщини ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 8,9%. Найістотніше подорожчали цукор, джем, мед, шоколад та кондитерські вироби – на 26,4%, фрукти – на 24,5%, овочі – на 12,3%, риба та продукти з неї – на 11,3%, м’ясо та м’ясопродукти – на 8,3%, хліб і хлібопродукти – на 7%.
Безалкогольні напої зросли в ціні на 9,7%, алкогольні та тютюнові вироби – на 37,1%.
На непродовольчому споживчому ринку Миколаївської області з початку року послуги з водовідведення подорожчали на 42,5%, з водопостачання – на 36,2%, квартирна плата – на 18%, гаряча вода та опалення – на 3,7%, утримання та ремонт житла – на 2,8%, тверде паливо стало коштувати більше на 2,2%. Водночас, газ став на 6,9% дешевшим, внаслідок зниження в ціні скрапленого газу на 19,5%. Загалом оплата за житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива зросла на 5,1%.
Предмети домашнього вжитку, побутова техніка зросли в ціні на 12,9%, головним чином, внаслідок подорожчання товарів та послуг для щоденної підтримки будинку (мила господарського та синтетичних мийних засобів) на 39,5%.
У сфері охорони здоров’я зростання цін на 16,1% спричинено подорожчанням послуг лікарень (санаторно-курортних установ) – на 28,8%, стоматологічних – на 9,6%, парамедичних (діагностичних) – на 7,2%, медичних (консультативних) – на 3,1% та фармацевтичної продукції – на 24,2%.
Подорожчання в транспортній сфері на 16% зумовлене, переважно, зростанням вартості бензину – на 38,7%, запчастин й аксесуарів – на 19,7%, послуг з обслуговування та ремонту власних транспортних засобів – на 17,4%, транспортних послуг – на 10,7%, зокрема проїзду в пасажирському залізничному транспорті – на 13%, автодорожньому – на 10,1%.
Подорожчання ювелірних виробів із золота, годинників – на 23,4%, засобів для особистого догляду (туалетного паперу, мила, зубної пасти, парфумерних товарів) – на 17,5% стало основним чинником зростання в ціні різних товарів та послуг загалом на 12,5%.
Послуги ресторанного і готельного бізнесу зросли в ціні на 8,4%, відпочинку і культури – на 5,8%.


 

Читайте також

І знову болюча втрата…

Виконавчий комітет Південноукраїнської міської ради

Вірний Військовій присязі, з гідністю проявивши стійкість і мужність, 24 січня 2024 року загинув...

ПАМ’ЯТАЄМО!

Виконавчий комітет Південноукраїнської міської ради

Сьогодні минають роковини загибелі Захисника України, воїна нашої громади – старшого солдата,...

УВАГА! ХВИЛИНА МОВЧАННЯ

Виконавчий комітет Південноукраїнської міської ради

Ми зупиняємося на хвилину, щоб вшанувати пам’ять усіх, хто загинув внаслідок збройної агресії...

У Південноукраїнську відбулась зустріч з особами, які мають інвалідність внаслідок  війни до Дня Захисника та Захисниці України

Управління соціального захисту населення Південноукраїнської міської

В управлінні соціального захисту населення Південноукраїнської міської ради відбулася тепла та зміст...

Відбувся виїзд мультидисциплінарної команди до селища Костянтинівка

КЗ "Територіальний центр соціального обслуговування (надання соцпослуг) Южноукраїнської міської ТГ»

Мешканці селища Костянтинівка мали можливість отримати перукарські послуги, а також консультаці...

Оперативна нарада

Виконавчий комітет Південноукраїнської міської ради

26 вересня у сесійній залі відбулася апаратна нарада під головуванням міського голови Валерія Онуфрі...