![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/8a2559c916514787e6c5267a7a6caf8c.png)
Унікальна можливість для ВПО отримати нову професію, допомогти собі та громаді, де ви наразі проживаєте!
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Res --> 1
Сума податків і зборів, перерахованих відокремленим підрозділом «Южно-Українська АЕС» до бюджетів різних рівнів за 2015 рік, склала 565 406 тис. грн. Це на 6% більше, ніж 2014 року.
Із загального обсягу податкових платежів 2015 року 379 498 тис. грн складають розрахунки зі страхування (єдиний внесок на загальнообов'язкове державне соціальне страхування), 73 252 тис. грн - перерахування до державного бюджету, 112 656 тис. грн - до місцевих (міський і обласний) бюджетів. Загальна сума податків і зборів ВП ЮУАЕС у порівнянні з попереднім роком зросла на 31 918 тис. грн. Атомники сподіваються, що це слугуватиме соціально-економічному розвитку міста-супутника АЕС, регіону та держави в цілому.
Южно-Український енергокомплекс - одне з підприємств-платників податків, яке робить вагомий внесок у розвиток Миколаївщини. Як містоутворююче підприємство, ВП ЮУАЕС формує основну частину бюджету міста атомників. Так, 2015 року податок з прибутків фізичних осіб склав 133 307 тис. грн (з них 79 984 тис. грн надійшли до казни Южноукраїнська, 19 996 тис. грн - до обласного бюджету, 33 327 тис. грн - до державного бюджету), податок на землю перераховано у розмірі 12 660 тис. грн (11 994 тис. грн - в міській, 666 тис. грн - до бюджетів сільських рад у Арбузинському, Вознесенському, Доманівському та Березанському районах). Всього до міської казни було спрямовано 91 994 тис. грн, до обласного бюджету за рік перераховано 20 662 тис. грн.
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...
Для тих, хто хоче зекономити час і оформити пільги на ЖКП онлайн, — така можливість створена&n...