![](http://yu.mk.ua/public/index.php/uploads/files/2024/8/6/news/box3/8a2559c916514787e6c5267a7a6caf8c.png)
Унікальна можливість для ВПО отримати нову професію, допомогти собі та громаді, де ви наразі проживаєте!
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Res --> 1
У відповідь на петицію від 27.01.2016 вих. № 1 «Мораторий на деятельность благотворительных фондов при школах и детских садах в г. Южноукраинск» (надалі – Петиція), повідомляємо наступне.
Згідно зі змістом статті 19 Конституція України правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов'язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України
У відповідності до норм Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» органи місцевого самоврядування не наділені повноваженням заборони благодійної діяльності.
Незважаючи на те, що у формулюванні Петиції було допущено посягання на порушення прав людини на здійснення благодійної діяльності, але враховуючи, що електронна петиція це важливий інструмент в розвитку демократії місцевого самоврядування, 11.02.2016 на 6 сесії Южноукраїнської міської ради VII скликання відбувся розгляд Петиції.
За результатами розгляду Петиції, Южноукраїнська міська рада прийняла рішення № 84, яким визнала її такою, що суперечить чинному законодавству України в частині накладання мораторію на розвиток благодійної діяльності.
Разом з тим, Управлінню освіти Южноукраїнської міської ради було надано наступні завдання:
1. Розглянути питання створення та реєстрації у встановленому порядку благодійних фондів при навчальних закладах.
2. Вжити організаційних заходів щодо дотримання законодавства у сфері отримання, використання та обліку благодійних внесків для потреб навчальних закладів.
3. Забезпечити оприлюднення відповідної інформації про надходження та використання благодійних внесків у встановленому порядку, в тому числі на веб-сайтах навчальних закладів та у місцевих засобах масової інформації. Протягом місяця сформувати та оприлюднити звіт про використання товарно-матеріальних цінностей та іншого майна, отриманого за рахунок благодійних внесків (допомоги) за останні 6 років.
4. Провести роз’яснювальну роботу серед громадськості щодо добровільності у наданні допомоги у вигляді благодійних внесків.
5. Забезпечити безумовне виконання постанови Кабінету Міністрів України від 04.08.2000 №1222 «Про затвердження Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров'я, соціального захисту, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування».
З повним текстом рішення можна ознайомитись за гіперпосиланням http://akts.yu.mk.ua/showdoc/6441/
Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад проводить довгост...
Южноукраїнська міська бібліотека оформила книжкову викладку до 205-річчя від дня народження Пантелей...
В червні цього року Южноукраїнський міський центр культури та дозвілля за підтримки управління молод...
30 липня Всесвітній день боротьби з торгівлею людьми, таку дату започаткувала Організація Об'єдн...
Скористалися послугами Южноукраїнського відділу Вознесенської філії Миколаївського обласного цент...
Для зручності людей, які бажають подати заяву на призначення пенсії, але не мають можливості отримат...
Станом на 06 серпня 2024 року потужність дози на території Южноукраїнської міської територіальної гр...
З 28 липня по 03 серпня в Южноукраїнській міській територіальній громаді зареєстровано 2 актові з...
У філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» на початку серпня відбувся конкурс наукових д...
Для тих, хто хоче зекономити час і оформити пільги на ЖКП онлайн, — така можливість створена&n...