Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

01.10.2017
 

 Директор: Дизик Алла Андріївна

55000 Миколаївська обл., м. Южноукраїнськ, б-р Цвіточний, 9

 тел (05136) 5-51-81

 e-mail: yucsssdm2012@ukr.net

 

     
 

 

Начальник відділу соціальної роботи:

Осадча Катерина Олегівна

тел.  (05136) 2-56-24

 

     
   

 

Провідний бухгалтер:

Бас Оксана Миколаївна

тел.  (05136) 2-21-12

 

     
 

Юрисконсульт:

Нестеренко Інга Вікторівна

тел.  (05136) 2-21-12

     
 

Практичний психолог

Лемещук Лідія Миколаївна

тел.  (05136) 2-56-24

 

     

Фахівці із соціальної роботи ЮМЦСССДМ:

     
   

Сіра Ольга Валентинівна

тел.  (05136) 2-56-24

здійснення соціальної роботи у ІІ мікрорайоні міста

     
 

Денисюк Світлана Володимирівна

тел.  (05136) 2-56-24

здійснення соціальної роботи у ІІІ мікрорайоні міста

     
 

Зажерило Інна Олександрівна

тел.  (05136) 2-56-24

здійснення соціальної роботи у ІV мікрорайоні міста

     
 

 

Фоменко Катерина Олександрівна

тел.  (05136) 2-56-24

здійснення соціальної роботи у V мікрорайоні міста

 

     

 

  Актуальна інформація та події центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
     
 

Дорожня карта демобілізованого військовослужбовця

     
  Доступ до публічної інформації
     

  Очищення влади
 

Інформаційно-просвітницькі матеріали (відеоматеріали)

  Деякі види матеріального забезпечення, пільг, гарантій та послуг, встановлених законодавством для повнолітніх і неповнолітніх осіб з інвалідністю

 

 

Соціальні послуги, які надаються фахівцями Южноукраїнського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

Довідник видів соціальної підтримки та послуг і процедур їх надання

 

Соціальний паспорт м. Южноукраїнська станом на 01.01.2017

Соціальний паспорт м. Южноукраїнська станом на 01.01.2016

Соціальний паспорт м. Южноукраїнська станом на 01.01.2015

Соціальний паспорт м. Южноукраїнська станом на 01.01.2014

Соціальний паспорт м. Южноукраїнська станом на 20.07.2013

 

Графік проведення  особистого прийому громадян директором ЮМЦСССДМ  на 2017 рік

Графік проведення  «гарячих» телефонних ліній з громадянами м. Южноукраїнська директором ЮМЦСССДМ на 2017 рік

Графік проведення виїзних прийомів громадяндиректором Миколаївського обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на 2016 рік

Графік особистого прийому громадян директором та заступником директора Миколаївського обласного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді на 2016 рік

 

Інформація про роботу зі зверненнями громадян, які надійшли до Южноукраїнського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді протягом 2016 року

Інформація про роботу зі зверненнями громадян Южноукраїнському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за І півріччя 2016 року

Інформація про роботу зі зверненнями громадян які надійшли до ЮМЦСССДМ протягом 2015 року

Інформація про роботу зі зверненнями громадян за перше півріччя 2015 року

Звіт про роботу Южноукраїнського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за 2014 рік

Інформація про звернення громадян, які надійшли до Южноукраїнського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді протягом 2014 року  

 

Южноукраїнський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді уповноважений державою брати участь у реалізації державної соціальної політики шляхом проведення соціальної роботи з сім'ями, дітьми та молоддю.

Центр соціальних служб для сім'ї дітей та молоді – державна організація, створена для надання  допомоги людям, які потрапили у складні  життєві ситуації.

 

Пріоритетні напрямки діяльності 
Южноукраїнського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на 2017 рік

1. Забезпечення своєчасного виявлення та охоплення якісними соціальними послугами сімей з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах:

   у яких батьки вже позбавлено батьківських прав;

   де батьки ухиляються від виконання батькіських обовязків;

   діти з яких перебувають в інтернатних закладах або є ризик влаштування дітей до таких закладів за заявою батьків;

   в яких батьки з тривалою хворобою не можуть виконувати належним чином свої батьківські обов’язки;

   яких було скоєно насильство над дітьми, жорстоке поводження з ними або існує реальна загроза його вчинення.

2.  Впровадження державних стандартів надання соціальних послуг сім’ям з дітьми та особам, які перебувають у складаних життєвих обставинах і потребують стороньої допомоги.

3. Проведення інформаційних кампаній з  популяризації сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, в т.ч запровадження сімейного патронату над дитиною та наставництва.

4. Організація надання соціальної та психологічної підтримки  учасникам антитерористичної операції та внутрішньо переміщеним особам, з урахуванням визначених потреб.

5. Формування відповідального батьківства та запобігання випадкам відібрання дитини у батьків.

6. Проведення вибіркового обстеження сімей з дітьми, які отримують державну соціальну допомогу.

7. Проведення корекційних програм з особами, які вчинили насильство в сім’ї .

8.  Здійснення соціального патронажу осіб, які перебувають у конфлікті із законом.

9. Здійснення профілактичної роботи серед населення (популяризація здорового способу життя, профілактика поширення соціально-небезпечних хвороб).

Основними завданнями ЮМ ЦСССДМ є:

Проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини сімей, дітей та молоді.

Виявлення сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги.

Здійснення оцінки потреб сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, у тому числі сімей учасників  антитерористичної операції та внутрішньо переміщених осіб, визначення видів соціальних послуг та методи соціальної роботи.

Здійснення соціального супроводу сімей, дітей та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах і потребують сторонньої допомоги, надання їм соціальних послуг за результатами проведеної оцінки потреб їх у таких послугах.

Забезпечення 100% соціальною та/або психологічною підтримкою учасників антитерористичної операції (демобілізованих, мобілізованих та членів сімей загиблих).

Забезпечення соціальною підтримкою внутрішньо переміщених осіб, організації надання їм допомоги з урахуванням визначених потреб.

 Здійснення контролю за цільовим використанням соціальних допомог сім׳ям   з дітьми і створенням належних умов для повноцінного утримання та виховання дітей, шляхом проведення вибіркового обстеження сімей.

Соціальне супроводження прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу.

Надання  соціальних послуг сім'ям, дітям та молоді, які постраждали від насильства в сім'ї та торгівлі людьми та у разі потреби здійснення їх соціального супроводу.

Забезпечення взаємодії із структурними підрозділами місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями, а також залучення потенціалу територіальної громади до проведення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю.

Інформування населення про соціальні послуги, які надаються відповідно до законодавства.

Види соціальних послуг, що надаються Центром:

·   психологічні послуги – надання консультацій з питань психічного здоров’я та поліпшення взаємин з оточуючим соціальним середовищем, застосування психодіагностики, спрямованої на вивчення соціально-психологічних характеристик особистості, з метою її психологічної корекції або психологічної реабілітації, надання методичних порад;

·   соціально-педагогічні послуги – виявлення та сприяння розвитку різнобічних інтересів і потреб осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, організація індивідуального навчального, виховного та корекційного процесів, дозвілля, спортивно-оздоровчої, технічної та художньої діяльності тощо, а також залучення до роботи різноманітних закладів, громадських організацій, заінтересованих осіб;

·   соціально-медичні послуги – консультації щодо запобігання виникненню та розвитку можливих органічних розладів особи, збереження, підтримка та охорона її здоров’я, здійснення профілактичних заходів;

·   юридичні послуги – надання консультацій з питань чинного законодавства, здійснення захисту прав та інтересів осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, сприяння застосуванню державного примусу і реалізації юридичної відповідальності осіб, що вдаються до протиправних дій щодо цієї особи (оформлення правових документів, адвокатська допомога, захист прав та інтересів особи тощо);

·   інформаційні послуги – надання інформації, необхідної для вирішення складної життєвої ситуації (довідкові послуги); розповсюдження просвітницьких та культурно-освітніх знань (просвітницькі послуги); поширення об’єктивної інформації про споживчі властивості та види соціальних послуг, формування певних уявлень і ставлення суспільства до соціальних проблем (рекламно-пропагандистські послуги.

Ми допомагаємо сім'ям, дітям, та молодим людям, які знаходяться в складних життєвих обставинах. Якщо  Ви або Ваші близькі знаходитеся в складній ситуації і не знаєте де отримати допомогу, зверніться до центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.