НОРМАТИВНІ АКТИ

ЮЖНОУКРАЇНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ТА ВИКОНКОМУ

Про присвоєння поштової адреси  нежитловому приміщенню №VIII, що складається з приміщень  №№ 1-3, яке розташоване за адресою: вулиця Набережна Енергетиків, 23  у місті Южноукраїнську Миколаївської області


Версія для друку

від 11.02.2020 Дата оприлюднення: 11.02.2020

ПРОЄКТ

У К Р А Ї Н А
ЮЖНОУКРАЇНСЬКА МІСЬКА РАДА
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Виконавчий комітет
РІШЕННЯ

від  «___» ________ 2020   №  ______                                            

 

Про присвоєння поштової адреси  нежитловому приміщенню №VIII, що складається з приміщень 
№№ 1-3, яке розташоване за адресою: вулиця Набережна Енергетиків, 23 
у місті Южноукраїнську Миколаївської області

 

До виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради надійшла заява комунального підприємства «Житлово-експлуатаційне об’єднання» від 24.01.2020  № 667 за результатами якої, враховуючи акт приймання-передачі відомчого житлового фонду в комунальну власність, затверджений рішенням виконавчого комітету Южноукраїнської міської ради від 06.09.2001 № 352, акт державної приймальної комісії про прийняття в експлуатацію закінченого будівництвом об’єкта,  затверджений рішенням Южноукраїнської міської ради народних депутатів від 30.09.1987 № 75, свідоцтво про право власності на дев’ятиповерховий будинок від 29.12.2001 (копії додаються), відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 №559 «Про містобудівний кадастр», Тимчасового порядку реалізації експериментального проекту з присвоєння адрес об’єктам будівництва та об’єктам нерухомого майна, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.03.2019 №367, керуючись ст. 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Южноукраїнської міської ради

ВИРІШИВ:

1.  Присвоїти нежитловому приміщенню №VIII, що складається з приміщень №№ 1-3, загальною площею 14,5 кв.м., яке розташоване за адресою: вулиця Набережна Енергетиків, 23 у місті Южноукраїнську Миколаївської області, поштову адресу -  вулиця Набережна Енергетиків, 23, нежитлове приміщення, 73.

2. Комунальному підприємству «Житлово-експлуатаційне об’єднання» (Гульман) звернутись до бюро технічної інвентаризації для розробки технічного паспорту.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради   Кольчака О.М.

 

 

 

Міський голова                                                                   В.К. Пароконний

 

 

 

Погоджено у відповідності до посадового обов’язку, 
начальник управління містобудування, архітектури та
розвитку інфраструктури Южноукраїнської міської ради
______________Погрібний О.Л.