
До 40-ї річниці від Дня Чорнобильської трагедії в Іванівському сільському клубі відбулася година пам’яті «Дзвони Чорнобиля нагадують».
Присутні переглянули документальні кадри подій , що змінили світ. Хвилиною мовчання вшанували тих, хто ціною власного життя зупинив атомне лихо.
Чорнобиль не має минулого часу, він – у наших серцях.



