Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

До уваги суб’єктів господарської діяльності!

23.05.2024
Управління соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради

22.05.2024 управлінням соціального захисту населення Южноукраїнської міської ради організована робота комісії з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення у Южноукраїнській міській територіальній громаді, відбулося відвідування суб’єктів господарської діяльності у галузі торгівлі та харчування.

Робота проведена спільно з головним державним інспектором відділу з питань праці управління інспекційної діяльності у Миколаївській області Південного міжрегіонального управління Держпраці - Валентиною Драчук.

Відвідано 9 суб’єктів господарської діяльності, із них: 1 фізична особа-підприємець - працює самостійно без найманих працівників, у 1 фізичної особи -підприємця – 6 найманих  працівників, які оформлені належним чином, у 7-ми фізичних осіб-підприємців 9 осіб не оформлені належним чином, в тому числі 1 неповнолітня.

В ході даного заходу представники комісії розповіли роботодавцям про необхідність дотримання вимог трудового законодавства, можливі штрафні санкції та працевлаштування неповнолітніх.

Разом з тим, попереджено про ризики неоформлених трудових відносин та ознайомлено з перевагами легальної зайнятості.

Рейди-обстеження комісії з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення з метою недопущення використання найманої праці без укладання трудових договорів належним до законодавства чином на території Южноукраїнської міської територіальної громади будуть здійснюватися на постійній основі.