Южноукраїнська міська рада

Офіційне Інтернет-представництво

Презентація наукової книги А.Петровського

22.03.2024
Управління молоді, спорту та культури Южноукраїнської міської ради

У Южноукраїнському міському історичному музеї відбулася презентація другої книги, збірки наукових розвідок Анатолія Петровського та його співавтора Олексія Петровського “Земля асів ”. Головний автор книги є істориком-дослідником, автором багатьох наукових історичних публікацій. На заході були присутні представники освіти та жителі міста.

В збірці розвідок “Земля асів ” автори аргументовано розвінчують усталений стереотип про етнічну складову Північного Причорномор’я. Розкриті взаємовідносини місцевого населення та сусідніх народів. В книзі висвітлюється забута історія землі, визначне минуле міста Гард, висвітлено зародження та розвиток козаччини.

Представлена книга спростовує міфи, які тиражує українська офіційна наука, опираючись на імперські «фальшивники» під назвою «Руські літописи». Жителі Польщі, Скандинавії, Німеччини та Іспанії, які цікавляться історією рідних земель, знайдуть невідомий про минуле матеріал.Український читач дізнається про спільну історію з жителями Малої Азії.

Також відвідувачі можуть ознайомитися  з історичним матеріалом давніх мап, які свідчать про події тих часів. З приводу організації екскурсій звертайтеся за номером телефону (05136) 5-63-71.